11 bit studios przesunęło premierę Children of Morta na Nintendo Switch

Omawiane walory:

11 bit studios przesunęło termin premiery o ponad miesiąc. Gra na Nintendo Switch pojawi się 20 listopada. Bez zmian pozostaje natomiast data premiery wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

11 bit studios, children of morta, nintendo, switch, premiera,

Children of Morta. Fot. mat. prasowe

Pierwotnie wersja na konsole Nintendo Switch miała zadebiutować w tym samym terminie, co porty na konsole Sony i Microsoftu. 11 bit studios, które jest wydawcą gry irańsko-amerykańskiego studia Dead Mage, nie podało przyczyn.

PC-towa wersja gry zadebiutowała 3 września tego roku i zdobyła uznanie graczy i recenzentów. Według danych Metacritic, średnia ocen recenzentów wynosi aż 82/100, natomiast średnia ocen graczy to 8.5/10. Na platformie Steam noty są jeszcze lepsze. Spośród ponad 1,2 tys. recenzji aż 86 proc. jest pozytywnych.>> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom 11 bit studios

11 bit studios to producent multiplatformowych gier komputerowych. Spółka ma na koncie takie tytuły jak: Anomaly, This War of Mine i Frostpunk, który zadebiutował w kwietniu 2018 roku. 11 bit studios prowadzi też program wydawniczy 11 bit publishing, w ramach którego wydała m.in. grę Moonlighter. W 2018 roku spółka miała 82,11 mln zł przychodów ze sprzedaży i 37,55 mln zł zysku netto.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT 11bit, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR