11 bit studios przesunęło premierę Children of Morta na Nintendo Switch

Omawiane walory:

11 bit studios przesunęło termin premiery o ponad miesiąc. Gra na Nintendo Switch pojawi się 20 listopada. Bez zmian pozostaje natomiast data premiery wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

11 bit studios, children of morta, nintendo, switch, premiera,

Children of Morta. Fot. mat. prasowe

Pierwotnie wersja na konsole Nintendo Switch miała zadebiutować w tym samym terminie, co porty na konsole Sony i Microsoftu. 11 bit studios, które jest wydawcą gry irańsko-amerykańskiego studia Dead Mage, nie podało przyczyn.

PC-towa wersja gry zadebiutowała 3 września tego roku i zdobyła uznanie graczy i recenzentów. Według danych Metacritic, średnia ocen recenzentów wynosi aż 82/100, natomiast średnia ocen graczy to 8.5/10. Na platformie Steam noty są jeszcze lepsze. Spośród ponad 1,2 tys. recenzji aż 86 proc. jest pozytywnych.>> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom 11 bit studios

11 bit studios to producent multiplatformowych gier komputerowych. Spółka ma na koncie takie tytuły jak: Anomaly, This War of Mine i Frostpunk, który zadebiutował w kwietniu 2018 roku. 11 bit studios prowadzi też program wydawniczy 11 bit publishing, w ramach którego wydała m.in. grę Moonlighter. W 2018 roku spółka miała 82,11 mln zł przychodów ze sprzedaży i 37,55 mln zł zysku netto.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT 11bit, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • 11 bit studios wypracowało 21,7 mln zł zysku netto w 2019 r.

  W ubiegłym roku 11 bit studios wypracowało 71,2 mln zł przychodów ze sprzedaży, 30,3 mln zł wyniku EBITDA, 23,9 mln zł zysku operacyjnego i ponad 21,7 mln zł zysku netto. Jedyną premierą w tym okresie był jesienny debiut gry Children of Morta, czyli tytuł zewnętrzny z wydawnictwa 11 bit publishing.

 • W czasach zarazy cash is king. Oto spółki, które mają grube portfele i są gotowe na kryzys

  Stara prawda mówi, że spółki upadają niekoniecznie przez brak zysków, tylko z powodu utraty płynności. Obecna sytuacja związana z pandemią, istotne ograniczenie działalności gospodarczej i przerwanie łańcuchów dostaw może wpędzić wiele firm w spiralę zadłużenia, a nawet doprowadzić do bankructwa. Dziś sprawdzamy, jakie giełdowe spółki mają wystarczająco dużą poduszkę finansową i mają szansę przejść suchą stopą przez największą od lat gospodarczą zawieruchę.

 • 11 bit studios przeszło na tryb zdalny. „Produkcja gier odbywa się bez zakłóceń”

  Z powodu epidemii koronawirusa 11 bit studios jeszcze w ubiegłym tygodniu podjęło niezbędne kroki związane z przejściem całej załogi na model pracy zdalnej, żeby uniknąć ryzyka pojawienia się infekcji w spółce.

 • 12 spółek, które mogą zyskać na epidemii koronawirusa

  Nawet w najgorszych momentach na giełdzie znajdą się spółki, które mogą zarobić na kryzysie. Sytuacja z koronawirusem nie jest tu wyjątkiem. StockWatch.pl sprawdził, które spółki mogą przekuć epidemię i problemy azjatyckich producentów na swoją korzyść.

 • Insiderzy sprzedają akcje 11 bit studios W czwartek trzech członków zarządu 11 bit studios sprzedało w transakcjach pakietowych łącznie 15,7 tys. akcji spółki po kursie 460 zł. Wartość całego pakietu to nieco ponad 7,2 mln zł.

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR