11 bit studios przypomniało w mediach społecznościowych o Frostpunku

Omawiane walory:

W mediach społecznościowych CD Projekt ma swoje "beep", a 11 bit studios "soon". W piątek na oficjalnym profilu gry Frostpunk po ponad miesięcznej przerwie pojawił się post opatrzony hasztagiem sugerującym, że coś wkrótce się wydarzy.

Frostpunk, gra, która zgodnie z planem ma ukazać się w I kwartale 2018 r, rozpala emocje inwestorów i graczy na całym świecie. Warszawskie studio i jednych i drugich od dłuższego czasu trzyma w niepewności. W piątek emocje podgrzał najnowszy wpis na oficjalnym profilu gry, w jednym z serwisów społecznościowych, gdzie po ponad miesięcznej przerwie pojawił się post opatrzony hasztagiem „soon”, czyli wkrótce.

Źródło: frostpunkgame/facebook

Piątkowy post wywołał dużo większe poruszenie niż wszystkie poprzednie. W ciągu pierwszych czterech godzin polubiono go ponad 600 razy i udostępniono 40 razy.

Taka reakcja nie jest zaskoczeniem. Fani gry i akcjonariusze 11 bit studios z niecierpliwością wypatrują informacji na temat dokładnego terminu premiery. Szczególnie, że jeszcze w grudniu Dariusz Wolak z IR 11 bit studios w rozmowie z redakcją StockWatch.pl zapewniał, że termin poznamy na początku roku.

– Zdajemy sobie sprawę, że rynek/inwestorzy czekają na konkrety w sprawie premiery „Frostpunka”, ale nie możemy ujawniać na ten temat nic ponadto, co przekazaliśmy komunikatami ESPI. Podobnie nie zdradzamy informacji na temat kampanii marketingowej (premier trailerów, itp.). Proszę jeszcze o trochę cierpliwości. Mam nadzieję, że zostanie inwestorom wynagrodzona. – poinformował redakcję StockWatch.pl Dariusz Wolak, IR Manager 11 bit studios.

>> 4000 PLN na prowizje! Wykorzystaj właściwy moment, aby dołączyć do 200.000 inwestorów – DEGIRO

Oczywiście piątkowy wzrost notowań 11 bit studios ciężko jednoznacznie powiązać z wpisem na Facebooku. Niemniej, dla inwestorów czekających na konkrety ze strony warszawskiego studia, to istotna wskazówka, że coś może być na rzeczy. >> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom 11 bit studios

Na koniec tygodnia kurs akcji 11 bit studios wzrósł o 3,88 proc. do 214 zł i zatrzymał się dokładnie na oporze, który w kwietniu i sierpniu 2017 r. skutecznie wyhamował zapędy popytu. Od strony technicznej pokonanie oporu na 214 zł otworzy drogę do kolejnych szczytów, wyznaczonych kolejno na 238, 253 lub 312 zł.

notowania

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o 11bit)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR