Cena sprzedaży akcji w procesie ABB Ten Square Games wynosi 500 zł/szt.

Omawiane walory:

Akcjonariusze Ten Square Games - Maciej Popowicz oraz Arkadiusz Pernal zakończyli proces przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) skierowany do wybranych inwestorów, w wyniku którego cena sprzedaży jednej akcji sprzedawanej spółki została ustalona na 500 zł, a łączna liczba akcji sprzedawanych na 710 436, co stanowi 9,78 proc. akcji w kapitale zakładowym oraz tyle samo głosów.

Ten,Square,Games,akcje, abb, pernal, popowicz,

(Fot. Ten Square Games)

– Maciej Popowicz sprzeda 504 024 akcje sprzedawane, które stanowią 6,94 proc. akcji w kapitale zakładowym spółki oraz w ogólnej liczbie głosów w spółce, a Arkadiusz Pernal sprzeda 206 412 akcji sprzedawanych, które stanowią 2,84 proc. akcji w kapitale zakładowym spółki oraz w ogólnej liczbie głosów w spółce – czytamy w komunikacie.

Po rozliczeniu transakcji pierwszy będzie posiadać 1 615 000 akcji, które stanowią 22,2 proc. akcji w kapitale zakładowym oraz w ogólnej liczbie głosów, a drugi 807 600 akcji, które stanowią 11,1 proc. akcji w kapitale i głosach.

Wood & Company Financial Services pełni rolę wyłącznego globalnego koordynatora w związku z ABB.

Wcześniej powyżsi akcjonariusze zadeklarowali, że ich zamiarem jest pozostanie strategicznymi inwestorami w spółce i dalsze wspieranie spółki w jej dynamicznym rozwoju.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala – twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o TSGAMES)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR