Creepy Jar rozszerza swoje flagowe IP Green Hell o wersję planszową

Omawiane walory:

Creepy Jar rozszerza swoje flagowe IP Green Hell o wersję planszową na bazie umowy licencyjnej z Galaktus Games. W ramach projektu ma ruszyć zbiórka na "Green Hell: The Board Game" w serwisie Kickstarter.

creepyjar, akcje gaming, gra, planszowa, green, hell,

Fot. Creepy Jar

– W ‚Green Hell: The Board Game’ gracze wcielą się w rolę zespołu poszukiwawczego wyruszającego w głąb amazońskiej dżungli. Termin akcji w serwisie Kickstarter zostanie ogłoszony niebawem – czytamy w komunikacie.

Creepy Jar pracuje obecnie nad kolejnymi częściami darmowego dodatku „Spirits of Amazonia” oraz czerwcowymi premierami konsolowych wersji „Green Hell” na PlayStation 4 i Xbox One. W trakcie prac jest także kolejna gra spółki o nazwie kodowej „Chimera” – rozbudowany symulator tworzenia bazy z elementami survivalu.

– Planszowa wersja ‚Green Hell’ jest zupełnie nowym projektem, który w twórczy sposób pozwala naszej marce wyjść poza ramy cyfrowej rozgrywki. Wierzymy, że dzięki doświadczeniu zespołu Galaktus Games, ten wyjątkowy projekt w interesujący sposób rozwinie wątki przedstawione w ‚Green Hell’ oraz dodatku ‚Spirits of Amazonia’ – skomentował prezes Creepy Jar Krzysztof Kwiatek.

Tytuł będzie tworzony przez Galaktus Games – oddział Galaktus PR, założony pod koniec 2020 roku. Premiera tytułu nie została jeszcze podana. Działania promocyjne związane z „Green Hell: The Board Game” rozpoczną się od akcji na platformie Kickstarter – największej platformy mierzącej potencjał gier planszowych.

– ‚Green Hell: The Board Game’ będzie czymś więcej niż towarem komplementarnym, stąd nasza decyzja o rozpromowaniu powstającego tytułu poprzez akcję na platformie Kickstarter. Pragniemy, aby planszówkowa wersja Green Hell była świetną i przystępną grą, także dla użytkowników nie znających cyfrowego oryginału – wskazał stojący na czele Galaktus Games Jan Wyspiański.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka była notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o CreepyJar)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR