Creepy Jar ustalił datę premiery swojego hitu w wersji na Nintendo Switch

Omawiane walory:

Premiera "Green Hell" na konsoli Nintendo Switch będzie miała miejsce 8 października br., podał Creepy Jar.

Creepy,Jar,Green,Hell

Fot. materiały prasowe Creepy Jar

Gra będzie dostępna w cenie 24,99 euro/USD na terytorium Europy, USA, Kanady, Meksyku, a także Australii i Nowej Zelandii.

– Nintendo Switch posiada ponad 60 mln użytkowników na całym świecie. W odróżnieniu od konsol PS4 i Xbox One jest ona w dalszym ciągu rozwijana przez Nintendo i czeka ją jeszcze kilka lat ‚życia’. Switch posiada ogromną bazę aktywnych użytkowników, dlatego liczymy, że wykorzystamy jego potencjał sprzedażowy. ‚Green Hell’ będzie tam jedną z nielicznych gier reprezentujących gatunek survival symulator – powiedział prezes Creepy Jar Krzysztof Kwiatek.

Spółką odpowiedzialną za port i wydanie tego tytułu jest Forever Entertainment. W ub. tygodniu Forever Entertainment poinformowało, że zakończony został proces certyfikacji gry „Green Hell” na Nintendo Switch. Jak wówczas podała spółka, premiera gry „Green Hell” na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca.

Poza nadchodzącą wersją na Nintendo Switch spółka planuje samodzielne wydanie edycji na konsole PlayStation oraz Xbox. W związku z odniesionym sukcesem zarząd zadecydował, że spółka przeniesie się na parkiet główny GPW, a dokładny termin jest zależy od terminu ukończenia weryfikacji trwającej w KNF, przypomniano.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CreepyJar, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR