Dadelo miało prawie 13 mln zł przychodów w IV kwartale 2020 r., wzrost o 60 proc. r/r

Omawiane walory:

Dadelo miało 12,52 mln zł przychodów w IV kwartale 2020 r. wobec 7,81 mln zł rok wcześniej, co oznacza wzrost o 60 proc.

dadelo

Dadelo publikuje prospekt i rozpoczyna publiczną ofertę akcji

– Narastająco przychody za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku ukształtowały się na poziomie 64 549 tys. zł, co stanowi 94 proc. wzrost względem przychodów odnotowanych w analogicznym okresie roku ubiegłego w wysokości 33 380 tys. zł – czytamy w komunikacie.

Dadelo zostało przejęte w 2017 roku przez notowaną na GPW spółkę Oponeo.pl. Spółka prowadzi sprzedaż online przez sklep internetowy działający pod marką centrumrowerowe.pl. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w grudniu 2020 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o dadelo)

 • Sielanka na GPW. Dino bije rekordy, zielono m.in. CCC i Polimeksie

  Wtorkowa, przedostatnia w 2020 roku sesja na GPW, rozpoczęła się od wzrostów. I to najlepsze podsumowanie tego mijającego roku, który pomimo wszystkich pandemicznych zakrętów, był dość udanym dla większości spółek. Szczególnie tych mniejszych. Dla części z nich nawet wybitnie udany. Najsłabiej, obok firm w bezpośredni sposób dotkniętych lockdownami, wypadły duże banki i spółki paliwowe.

 • Dadelo zadebiutowało na GPW Internetowy sklep rowerowy zadebiutował na warszawskiej giełdzie. Notowania praw do akcji wystartowały o 9:00 z poziomu 18 zł, czyli ceny z IPO, ale w kolejnych kwadransach było już nieco bardziej wyboiście.
 • Dadelo zadebiutuje na GPW we wtorek 29 grudnia

  Spółka zajmująca się sprzedażą rowerów, części i akcesoriów oraz odzieży rowerowej zadebiutuje na GPW 29 grudnia.

 • Dadelo: Stopa redukcji w transzy detalicznej IPO wyniosła ponad 91 proc.

  W ofercie publicznej DADELO inwestorzy indywidualni złożyli 5.927 zapisów na 10.435 tys. akcji. Liczba akcji przeznaczona dla inwestorów indywidualnych wynosiła 900 tys. W efekcie stopa redukcji w transzy detalicznej wyniosła 91,375 proc.

 • Innowacyjne i zmierzające na giełdę. Relacja z pierwszego dnia konferencji GPW Innovation Day

  W ubiegłym tygodniu odbyła się kolejna edycja GPW Innovation Day, wydarzenia organizowanego przez przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, cc group oraz Strict Minds. Tym razem pierwsze dwa dni konferencji online zarezerwowano dla spółek, które dopiero planują debiut na warszawskim parkiecie w najbliższych miesiącach.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR