X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Digital Scapes pomoże CD Projekt RED ulepszyć Cyberpunk 2077

Opublikowano: 2018-10-09 09:46:32

Omawiane walory:

CD Projekt RED – spółka z grupy CD Projektu, odpowiedzialna za gry z serii "Wiedźmin" - nawiązał strategiczną współpracę z kanadyjskim studiem deweloperskim Digital Scapes, której celem jest dalszy rozwój produkcji Cyberpunk 2077.

CDProjekt

– Cyberpunk 2077 to najambitniejszy projekt w naszej historii. Jestem przekonany, że nowe pokłady talentu, doświadczenia i wiedzy technicznej, które wnosi zespół Digital Scapes przyniosą nam wiele korzyści. Wspólnie będziemy pracować nad tym, aby gra stała się sukcesem zarówno od strony kreatywnej, jak i technologicznej – powiedział członek zarządu CD Projekt Michał Nowakowski.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z CD Projekt RED. Ten niesamowicie kreatywny i doświadczony zespół tworzy przełomowe gry role-playing. Z największą przyjemnością będziemy wspierać produkcję najlepszych gier na świecie – dodał szef studia Digital Scapes Marcin Chady.

Kanadyjskie studio partnerskie będzie ściśle współpracowało z CD Projekt RED przy tworzeniu i optymalizacji rozwiązań technologicznych dla gry Cyberpunk 2077.

Digital Scapes to studio deweloperskie specjalizujące się w tworzeniu gier z kategorii AAA multiplayer. Zajmuje się również produkcją assetów i narzędzi do tworzenia gier oraz dostarczaniem rozwiązań korzystających z obliczeń chmurowych. Członkowie zespołu brali udział w pracach nad takimi grami jak: Company of Heroes, Warhammer 40,000, Dying Light oraz Prototype.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad „Cyberpunk 2077”.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o CDPROJEKT)

 • Kilkuletnie minima sWIG80 i mWIG40, mocna wyprzedaż na CD Projekcie

  We wtorek przez polski rynek akcji przetoczyła się potężna fala wyprzedaży. Mocno taniały spółki gamingowe z CD Projektem na czele, ale tak naprawdę oberwał cały rynek. Efektem są najniższe od 2 lat notowania indeksu mWIG40 i najniższe od 5 lat - sWIG80.

 • Mocna przecena akcji CD Projektu w dniu premiery Thronebreakera

  Gra Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (Thronebreaker) to kolejna opowieść w świecie Wiedźmina, tym razem w formie nietypowego połączenia gry RPG z karcianką. Radość z premiery popsuła mocna przecena akcji na GPW. We wtorek notowania CD Projektu spadły o ponad 8 proc.

 • DM mBanku wycenił jedną akcję CD Projektu na 136,30 zł

  DM mBanku, który słynie z bardzo ostrożnego podejścia do akcji CD Projektu, tym razem wycenił jeden walor na 136,30 zł, co względem bieżącego kursu na GPW daje 13-proc. potencjał spadkowy. Analitycy spodziewają się, że Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży w 2020 r.

 • Powrót spadków na giełdach, czerwony PGNIG, Lotos i Orbis

  Silne spadki wróciły na Wall Street, na rynkach ponownie pojawił się strach o Włochy, a wzrost gospodarczy w Chinach okazał się niższy od prognoz. W takich warunkach spadki na GPW nie mogą dziwić. W WIG20 mocno traci PGNIG i Lotos, a na szerokim rynku negatywnie wyróżnia się Orbis oraz spółki Leszka Czarneckiego.

 • GPW na zielono, mocna enrgetyka, CCC, KGHM i CD Projekt

  Poprawa nastrojów na globalnych rynkach akcji, wspierane nadziejami na wzrosty na Wall Street, pomaga giełdzie w Warszawie. Rosną wszystkie indeksy. W centrum uwagi znalazły się przede wszystkim akcje CCC, PGE, CD Projekt, PKO BP i KGHM.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku