Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Fondy – innowacyjna platforma realizacji płatności idealna dla e-biznesu

Opublikowano: 2018-12-19 11:00:47

Obecnie niemalże nie da się prowadzić biznesu online nie oferując swoim klientom możliwości skorzystania z opcji płatności bezgotówkowych. W przypadku sklepów internetowych kluczem do sukcesu jest zaufanie klientów. Jeżeli chcieliby Państwo, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani, zachęcamy do skorzystania z Fondy – innowacyjnej platformy obsługującej płatności.

Artykuł sponsorowany

Fondy to platforma, która umożliwia autoryzację zlecanego przelewu. Jest to, najprościej mówiąc, zaawansowany system płatności, dający użytkownikowi możliwość realizacji płatności cyfrowych bez narażania się na jakiekolwiek zagrożenia ze strony hakerów czy złośliwego oprogramowania. Funkcjami, które wyróżniają Fondy na tle konkurencji są: możliwość dokonywania płatności jednorazowych, realizacji zleceń stałych, przelewów szybkich (do których wykonania wystarczy tylko jedno kliknięcie), jak również pełnej personalizacji strony płatności i automatycznego rozpatrywania zwrotów dokonywanych przez klientów. Część z tych funkcji znacznie ułatwi korzystanie ze sklepu konsumentom, natomiast inne zauważalnie zwiększą efektywność pracy sprzedawców. Na szczególną uwagę zasługuje opcja zwrotów automatycznych, dzięki którym zwrot pieniędzy za dokonane przez klienta zakupy w mgnieniu oka znajdzie się na jego koncie bankowym.

Korzystając z innych dostępnych na rynku platform czy przelewów tradycyjnych, na realizację zlecenia czekać należy kilka godzin, a w niektórych przypadkach – nawet kilka dni. Fondy pozwala na błyskawiczne przetworzenie przelewu. Równie istotna jest możliwość personalizacji strony sprzedażowej, bowiem nie od dziś wiadomo, że klienci dużą uwagę przywiązują do aspektów wizualnych witryny. Niezwykle ważne jest także jednolite doświadczenie zakupowe. Jak zapewne zdają Państwo sobie sprawę, część sklepów wymusza przeniesienie klienta na zewnętrzną stronę platformy realizującej płatności. W przypadku Fondy klient nie tylko zostanie na Państwa stronie, ale także przedstawiona zostanie mu w pełni spersonalizowana strona płatności.

Zakupy mobilne

Jak wykazały wyniki badania przeprowadzonego przez Deloitte w roku 2017 roku, Polacy spędzają na przeszukiwaniu zasobów sieci Internet około sześć godzin dziennie. Do gromadzenia informacji, zakupów oraz pobierania danych wykorzystują oni przede wszystkim komputery stacjonarne oraz laptopy (4,4 godziny), jednakże naukowcy zauważyli stopniowo zwiększający się udział w ogólnej ilości spędzonego czasu urządzeń mobilnych, takich jak chociażby smartfony czy tablety (1,3 godziny). Warto wziąć więc pod uwagę fakt, że w najbliższych latach trend może się wzmocnić. Im więcej czasu konsumenci spędzają w Internecie korzystając z urządzeń mobilnych, tym większe prawdopodobieństwo, że właśnie przy ich pomocy dokonają zapłaty za zakupy. Niemalże niezbędne jest więc właściwe przystosowanie swojej strony lub sklepu pod kątem tego typu transakcji. Fondy umożliwia szybkie uregulowanie należności poprzez przycisk lub odnośnik i współpracuje z najpopularniejszymi mobilnymi systemami operacyjnymi (iOS oraz Android). Co ważne, przycisk finalizacji transakcji można w pełni spersonalizować zgodnie z preferencjami właściciela witryny lub sklepu.

Produkt znanej marki dostępny w Polsce

Fondy jest międzynarodową marką oferująca klientom wymierne korzyści. Jedną z najistotniejszych jest bezsprzecznie możliwość obsługi wielu systemów płatności. Fondy umożliwia płatność przy pomocy kart Visa, Visa Electron, Mastercard oraz Maestro…i to niezależnie od tego w jakim kraju znajduje się klient! To jednak nie wszystko. Omawiana platforma umożliwi Państwa klientom także płatność poprzez Qiwi, Yandex, Privat24, PayPal, SEPA, Swift, tradycyjną płatność gotówkową, wykonywanie przelewów z oraz do banków ukraińskich, rosyjskich i europejskich, jak również finalizację transakcji kredytowanych oraz Direct Debit – wszystkie one dostępne są w jednym miejscu. Fondy jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich klientów zainteresowanych handlem międzynarodowym.

Fondy – optymalna współpraca z CMS

W chwili obecnej w Polsce najpopularniejszym modułem zarządzania treściami (CMS) jest WordPress. Jeżeli Państwa sklep lub witryna opierają się właśnie na rzeczonym module, Fondy sprawdzi się wręcz idealnie. Warto także zapoznać się z listą 28 modułów CMS, z którymi kompatybilna jest opisywana aplikacja. Implementacja wtyczki oraz weryfikacja konta do zarządzania płatności zajmie Państwu nie dłużej niż 5 minut.

Funkcjonalności dodatkowe

Opisywana w ramach niniejszego artykułu platforma oferuje dodatkowe funkcje. Spośród nich szczególną uwagę zwrócić należy przede wszystkim na fakturowanie online oraz kalendarz płatności.

Jak zapewne doskonale zdają Państwo sobie sprawę, wystawianie faktur może niejednokrotnie okazać się zadaniem dosyć problematycznym. Zastosowanie Fondy znacznie ułatwi ten proces, jako że użytkownik będzie mógł wypełnić intuicyjny formularz, w ramach którego poda wszystkie niezbędne dane do faktury. Nasza platforma w pełni zautomatyzuje oraz znacznie ułatwi całość procesu. Jak można przeczytać na naszej stronie „to my weźmiemy na siebie odpowiedzialność za obsługę płatności, informowanie użytkownika o jej statusie, wysyłanie potwierdzeń, a w przypadku odrzucenia płatności – również za błyskawiczny zwrot wpłaty na konto klienta.” Mogą Państwo dzięki temu w pełni zorientować swoje działania na prowadzenie działalności gospodarczej, nie natomiast na żmudną i czasochłonną obsługę faktur.

Kalendarz płatności z całą pewnością docenią ci z Państwa, którzy specjalizują się w świadczeniu usług o charakterze abonamentowym, jak na przykład właściciele szkół językowych. Niekiedy może się bowiem zdarzyć, że w natłoku rozlicznych obowiązków najzwyczajniej w świecie zapomnimy o uregulowaniu jakiejś płatności. Wbudowany w aplikacji kalendarz umożliwia rozliczanie się na czas oraz ustawienie opcji „płatność cykliczna”, dzięki czemu z konta posiadacza rachunku w regularnych odstępach czasu pobierana będzie opłata o wcześniej określonej wysokości.

Podsumowanie

Wysoce prawdopodobnym jest, że dzięki oferowanym unikatowym, wysoce innowacyjnym rozwiązaniom, Fondy na stałe zagości na rynku platform obsługujących płatności oraz przyciągnie do siebie rzeszę wiernych klientów. Ogromnym atutem rozwiązania jest fakt, że nie występuje konieczność przechodzenia na stronę zewnętrzną celem sfinalizowania transakcji, a sam moduł dokonywania płatności można spersonalizować.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku