Forever Entertainment wprowadził do sprzedaży grę Panzer Dragoon: Remake

Omawiane walory:

Forever Entertainment zaprezentował dziś grę "Panzer Dragoon: Remake" na Nintendo Direct i jednocześnie wprowadził do sprzedaży w trybie "Shadow Drop". Kurs akcji studia rośnie o blisko 13 proc.

Fot. twitter/Forever Entertainment

– Zarząd Forever Entertainment informuje, iż w dniu dzisiejszym o godzinie 15:00 czasu CET gra Panzer Dragoon: Remake została zaprezentowana na Nintendo Direct i jednocześnie wprowadzona do sprzedaży w trybie ‚Shadow Drop’. Tryb wprowadzenia do sprzedaży jako ‚Shadow Drop’ polega na trzymaniu w tajemnicy terminu wydania gry do ostatniej minuty przed ogłoszeniem, dzięki czemu uzyskuje się efekt zaskoczenia graczy, który zostaje dodatkowo zintensyfikowany prezentacją gry na ważnym medialnym wydarzeniu – czytamy w komunikacie.

W opinii zarządu, marcowe Nintendo Direct jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży growej w tym roku.

– Fakt pokazania ‚Panzer Dragoon: Remake’ na aż dwóch Nintendo Direct (E3 2019 i dzisiejsze wydarzenie), jest wielkim wyróżnieniem dla gry, jak i dla emitenta. Przystępując do tego wydarzenia, emitent musiał zgodzić się na utrzymanie informacji o nim w tajemnicy, do dnia, w którym ono nastąpiło – czytamy dalej.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Gra jest aktualnie dostępna w Europie, Australii, Nowej Zelandii, USA, Kanadzie, Meksyku, a także po raz pierwszy w krajach Ameryki Południowej. Natomiast 2 kwietnia 2020 gra zadebiutuje na Nintendo Switch w Japonii. Cena gry to 24,99 euro/24,99 USD lub równowartość w lokalnej walucie.

Ponadto spółka poinformowała, że 27 marca 2020 r. planowane jest rozpoczęcie przedsprzedaży gry w wersji pudełkowej na platformę Nintendo Switch przez Limited Run Games.

– W opinii zarządu, sprzedaż gry ‚Panzer Dragoon: Remake’ na platformie Nintendo Switch (zarówno cyfrowo, jak i fizycznie) będzie mieć istotny wpływ na wynik spółki w roku 2020, jak i w kolejnych latach – czytamy także.

Forever Entertainment to notowany na NewConnect producent i wydawca gier komputerowych.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o foreveren)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR