GetBack wykupił przedterminowo wszystkie obligacje serii G i H

Omawiane walory:

GetBack w restrukturyzacji dokonał przedterminowego wykupu 14.800 sztuk obligacji serii G o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, o łącznej wartości nominalnej 14,8 mln zł. W związku z powyższym przedterminowym wykupem objęte zostały wszystkie obligacje serii G.

W osobnym komunikacie spółka poinformowała, że dokonała również przedterminowego wykupu 5.284 sztuk obligacji serii H o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, o łącznej wartości nominalnej 5,284 mln zł. Przedterminowym wykupem objęte zostały wszystkie obligacje serii H.

– Przedterminowy wykup wyżej wskazanych obligacji został dokonany ze środków pieniężnych EasyDEBT NSFIZ, które to środki zostały pozyskane przez fundusz w wyniku zawarcia i realizacji umowy przyrzeczonej z funduszami sekurytyzacyjnymi oraz spółkami z grupy kapitałowej Hoist Finance AB – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

GetBack w restrukturyzacji jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. W lipcu 2017 r. spółka zadebiutowała na GPW.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT getback, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR