GPW zatwierdziła dokument informacyjny Live Motion Games

Omawiane walory:

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła dokument informacyjny Live Motion Games i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia akcji spółki do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect. W dniu debiutu do obrotu trafi łącznie 1 456 500 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B i C o wartości nominalnej 0,10 zł każda. W procesie wprowadzenia akcji firmy do obrotu na NewConnect Studio wspiera Blue Oak Advisory Sp. z o.o.

Fot. spółka

– Czekamy na wyznaczenie przez Giełdę pierwszego dnia notowań akcji naszej spółki. Są duże szanse, że  debiut na NewConnect nastąpi w czerwcu. Obecność na rynku publicznym z pewnością pozwoli nam na dotarcie do szerokiego grona nowych inwestorów oraz wzmocni wizerunek naszej spółki w oczach potencjalnych partnerów biznesowych – mówi Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games.

Z przeprowadzonej w marcu br. publicznej oferty akcji, Live Motion Games pozyskała od inwestorów ponad 4 mln zł. Środki te Studio przeznacza na produkcję i marketing nowych gier, w tym Builders of China, Supermarket Manager, Builder Simulator i Chernobyl Liquidators.

>> We wtorek 15 czerwca o godzinie 10:00 zapraszamy na prezentację oraz czat inwestorski z Michałem Kaczmarkiem, CEO Live Motion Games SA

Builder Simulator to jedna z propozycji od Live Motion Games, która trafi na rynek jeszcze w tym roku. Tytuł pozwoli graczom cieszyć się budową domów i sklepów. Wishlista tytułu wynosi obecnie ponad 130 000 zapisów.

Chernobyl Liquidators to rozgrywka z gatunku survival-symulator, której akcja toczy się w czasach katastrofy w Czarnobylu. Gracz wcieli się w rolę członka specjalnego zespołu cywilów i wojskowych. Jego zadaniem będzie walka o życie poszkodowanych oraz próba powstrzymania śmiercionośnego promieniowania.

– To produkcja, z którą wiążemy duże nadzieje. Niedawno zakończyliśmy playtesty gry. Rozgrywka została bardzo dobrze oceniona przez ponad 85 proc. odbiorców, co jest dla nas potwierdzeniem, że trafiliśmy w gusta graczy – mówi Michał Kaczmarek.  

Flagowym projektem Studia jest Train Station Renovation, w którym głównym zadaniem gracza jest renowacja i odbudowa opuszczonych stacji kolejowych.  W pierwszej dobie od premiery na Steam, w trybie early access, grę nabyło przeszło 20 tys. odbiorców. Obecnie Studio pracuje nad DLC do projektu, pod nazwą Train Station Renovation Germany. Sprzedaż gry wynosi obecnie ponad 65 000 kopii.

W Q1 br. Live Motion Games S.A. wypracowała 0,27 mln zł zysku netto.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o LiveMotionGames)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR