GPW zawiesiła handel akcjami Huckleberry Games

Omawiane walory:

Zarząd giełdy zawiesił obrót akcjami Huckleberry Games na NewConnect. Powodem jest naruszenie obowiązku posiadania autoryzowanego doradcy. 

– Podjęcie przez zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie uchwały w sprawie zawieszenia obrotu akcjami emitenta wynika z niedochowania przez emitenta obowiązku posiadania autoryzowanego doradcy rynku NewConnect – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Spółka wyjaśnia, że umowa z poprzednim autoryzowanym doradcą została rozwiązana 31 lipca. Od tego czasu Huckleberry Games „prowadzi działania mające na celu zawarcie umowy z nowym autoryzowanym doradcą”. Zarząd liczy, że umowa zostanie zawarta najpóźniej do 19 sierpnia br.

Huckleberry Games to producent gier, który zadebiutował w pod koniec grudnia 2017 r. na NewConnect. Ostatnia transakcja na akcjach spółki pochodzi z piątku i zawarto ją po kursie 2,11 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT hGames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR