Jacek Koskowski obejmuje stanowisko General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV

Omawiane walory:

Kino Polska TV od lutego br. zmienia strukturę działu sprzedaży. Z końcem stycznia Jacek Koskowski rezygnuje z zasiadania w radzie nadzorczej spółki i od nowego miesiąca obejmuje stanowisko General Director Sales & Distribution Poland. Jest to nowa funkcja w strukturze Kino Polska TV.

Kino,Polska,Koskowski,akcje

Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV. Fot. Bartek Goldyn – woopa.pl

Jacek Koskowski odpowiedzialny będzie za strategię i wszelkie działania związane z dystrybucją oraz sprzedażą kanałów telewizyjnych z Grupy Kino Polska TV na rynku polskim, a także wdrażanie nowych projektów biznesowych.

Koskowski to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej. Przez ostatnich osiem lat zarządzał polskim oddziałem BBC, pełniąc rolę dyrektora generalnego i wiceprezesa. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora pionu kanałów tematycznych w TV Polsat, gdzie odpowiadał za rozwój nowych kanałów oraz ich dystrybucję. Był również współzałożycielem oraz dyrektorem generalnym Agencji PrOgram Sp. z o.o., zajmującej się dystrybucją kanałów telewizyjnych na polskim rynku.

Związany z Kino Polska TV od 15 lat Sławomir Nawrot, który pełnił funkcje pełnomocnika zarządu i dyrektora sprzedaży, będzie współpracował ze spółką do 20 lipca br. jako zewnętrzny konsultant.

Kino Polska TV to grupa medialna. Głównymi gałęziami biznesowymi grupy są: emisja i produkcja kanałów telewizyjnych, dystrybucja, działalność wydawnicza, produkcja filmowa, rekonstrukcja i archiwizacja dzieł polskiej kinematografii oraz internet. Akcje spółki są notowane na GPW od 2011 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT kinopol, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR