X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Kernel Holding wypłaci 0,25 dolara dywidendy na akcję

Opublikowano: 2018-12-11 10:05:24

Omawiane walory:

Akcjonariusze Kernel Holdingu zdecydowali o wypłacie dywidendy w wysokości 0,25 USD na akcję.

– Kernel Holding informuje, że walne zgromadzenie akcjonariuszy zatwierdziło 10 grudnia br. wypłatę dywidendy w wysokości 0,25 dol. na akcję. Walne zgromadzenie przekazało radzie dyrektorów kwestie ustalenia dnia dywidendy i dnia jej wypłaty – czytamy w komunikacie.

>> Zobacz także: 10 spółek, które sypną groszem na święta

W grudniu ub.r. walne zgromadzenie akcjonariuszy Kernel Holding zatwierdziło wypłatę dywidendy w wysokości 0,25 dol. na akcję za rok finansowy 2017.

Kernel Holding odnotował 52,14 mln dol. skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w roku obrotowym 2018 tj. od 1 lipca 2017 r. do 30 czerwca 2018 r., wobec 176,24 mln dol. zysku rok wcześniej.

Kernel Holding to producent spożywczy działający na Ukrainie. Jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o kernel)

 • Giełdowi faworyci DM mBanku na 2019 rok

  Grudzień to nie tylko czas podsumowań, ale także ostatni dzwonek na przygotowanie strategii inwestycyjnej na kolejny rok. W tym tygodniu garść wskazówek dał DM mBanku. Biuro w cyklicznym raporcie wytypowało blisko 30 spółek, które w przyszłym roku będą mocniejsze od szerokiego rynku. 

 • Kernel Holding rekomenduje wypłatę 0,25 USD dywidendy na akcję

  Ukraiński producent żywności ma za sobą trudny rok. Mimo dużo słabszych wyników, KERNEL chce utrzymać politykę dywidendową na dotychczasowym poziomie i rekomenduje wypłatę 0,25 USD dywidendy na akcję.

 • 6 atrakcyjnie wycenianych spółek przemysłowych wg DM mBanku

  Biuro sygnalizuje, że II kwartał br. przyniósł długo wyczekiwaną pozytywną zmianę trendu w wynikach reprezentantów sektora przemysłowego. W comiesięcznym opracowaniu analityk DM mBanku wytypował garść ciekawie wycenianych spółek.

 • Udany kwartał Kernel Holdingu. Sprzedaż zboża i oleju mocno wzrosła

  Po wynikach za IV kw. roku obrotowego 2017/2018We kurs akcji ukraińskiego holdingu spożywczego rośnie o 1,8 proc. Sprzedaż zboża oraz oleju luzem poszybowała w górę.

 • WIG20 balansuje na krawędzi, w grze Cyfrowy Polsat i pikujący Play

  Poprawa nastrojów w Europie na niewiele się zdaje. W piątek polski rynek akcji mocno odstaje od giełd w Europie Zachodniej. Słabo radzi sobie zwłaszcza WIG20, który nie ma siły mocniej odbić się od kluczowego wsparcia na poziomie 2.200 pkt. To zła wróżba na przyszłość.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku