Kool2Play złożył wniosek na dofinansowanie projektu dot. gry ‚Uragun’

Omawiane walory:

Kool2Play złożył wniosek o dofinansowanie projektu: "Rozwój i implementacja algorytmów do budowania sztucznej inteligencji przeciwników w formie dynamicznie dopasowującego poziom trudności, wieloagentowego i heterogenicznego środowiska przy wykorzystaniu metod uczenia przez wzmocnienie na potrzeby innowacyjnych modułów w grze 'Uragun' w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 działanie "Projekty B+R przedsiębiorstw"

Kool2Play,uragun, dofinansowanie, gaming, akcje,

Fot. Kool2Play

– Spółka wskazuje, iż kwota dofinansowania projektu, o którą ubiega się to 2 526 486 zł, natomiast całkowita wartość projektu brutto wynosi 3 728 672,5 zł. Planowany okres realizacji projektu to wrzesień 2021 – październik 2023 – czytamy w komunikacie.

Głównym celem projektu będzie przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, w rezultacie których wytworzona zostanie innowacja produktowa na skalę międzynarodową, w postaci technologii – modułów silnika do gry „Uragun”: modułu sztucznej inteligencji przeciwników, gdzie przeciwnicy – agenci, będą posługiwali się własną inteligencją oraz modułu dynamicznego dopasowywania poziomu trudności, polegającemu na ewaluacji poziomu gracza (zarówno pod względem zręcznościowym jak i taktycznym). Powstały rezultat prac zostanie docelowo zaimplementowany w silniku do gry Uragun vs AI. Realizacja projektu pozwoli na tworzenie zupełnie nowego rodzaju rozgrywki, dopasowanej indywidualne do konkretnego gracza.

– Spółka planuje wdrożenie rezultatów prac w okresie 3 lat od zakończenia prac badawczych – podsumowano.

Kool2Play to notowany na rynku NewConnect deweloper gier komputerowych. W grupie ma agencję marketingu gamingowego Kool Things.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o Kool2Play)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR