Leszek Krajewski został powołany na prezesa PunkPirates

Omawiane walory:

Rada nadzorcza PunkPirates powołała dotychczasowego członka zarządu ds. rozwoju Leszka Krajewskiego do pełnienia funkcji prezesa zarządu oraz powołała do składu zarządu Małgorzatę Katarzynę Grużewską powierzając jej funkcję wiceprezesa.

Fot. fb/PunkPirates

Wcześniej RN odwołała ze składu zarządu spółki Macieja Krzysztofa Hazubskiego oraz Wojciecha Przyłęckiego.

– Rola Macieja Hazubskiego i Wojciecha Przyłęckiego była nieoceniona dla rozwoju PunkPirates. Przez ostatnie miesiące spółka pokazała, że potrafi produkować nowoczesne i wciągające gry dedykowane wirtualnej rzeczywistości. Przejmując stery w firmie chcę w pełni rozwinąć jej działalność w tym sektorze. Mamy już kilka tytułów w produkcji, a także wielu profesjonalistów w zespole – powiedział nowy prezes Leszek Krajewski, cytowany w komunikacie. 

– Naszą działalność rozwijamy również poprzez spółkę stowarzyszoną Raion Games, specjalizującą się w produkcji gier na Nintendo Switch oraz Games 4Experience, która podobnie jak PunkPirates koncentruje się na produkcji gier wirtualnej rzeczywistości – dodał. 

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Spółka przypomniała, że w marcu br. do spółki dołączył Tomasz Polak, odpowiedzialny za kreację wielu popularnych gier osadzonych w wirtualnej rzeczywistości, m.in.: „Far Cry 3 VR”, „Onward 2”, „Frakked czy Phantom: Covert Ops”.

– Liczę, że moje długoletnie doświadczenie inwestycyjne przełoży się na realizację obiecujących projektów, które od roku prowadzimy we własnym zakresie, jako spółka o profilu skierowanym na produkcję gier VR. Wciąż poszukujemy nowych obszarów do ich tworzenia. Efekty aktualnie prowadzonych prac, zaprezentujemy w najbliższym półroczu – podsumowała wiceprezes Małgorzata Grużewska. 

PunkPirates (dawniej IQ Partners) to notowane na rynku głównym studio do tworzenia gier VR. Zajmuje się produkcją, publikacją i marketingiem wydawanych tytułów.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o punkpirat)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR