One More Level wyznaczył premierę God’s Trigger na 18 kwietnia

Omawiane walory:

Gra God's Trigger trafi 18 kwietnia br. do sprzedaży na platformach PC (Steam), Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4. Dzisiaj rozpoczyna się kampania marketingowa tej produkcji w Europie oraz w Ameryce Północnej.

(Fot. God’s Trigger)

– Spółka otrzymała informację od wydawcy gry God’s Trigger – firmy Techland Sp. z o.o., że jej premiera odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2019 r. Produkcja ta trafi od razu do sprzedaży na platformach PC (Steam) Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4. 28 lutego br. światło dzienne ujrzy także trailer prezentujący finalną wersję rozgrywki. Kampania marketingowa gry zaplanowana została na 5 miesięcy, licząc od 28 lutego br. do drugiej połowy czerwca tego roku. W dniu premiery gra posiadać będzie także lokalny tryb kooperacyjny – czytamy w komunikacie.

Rozpoczęcie sprzedaży największej produkcji w historii studia One More Level stanowi dla niego przełomowy moment i stwarza szansę na zbudowanie mocnej pozycji rynkowej w branży producentów gier komputerowych. Zarząd z bardzo dużym optymizmem podchodzi do potencjału sprzedażowego gry i oczekuje, że udana kampania marketingowa pozwoli osiągnąć założone cele.

– Po wielu miesiącach intensywnej pracy nad projektem, wypuszczamy na rynek God’s Trigger. Jesteśmy przekonani, że produkcja ta zapewni dziesiątki godzin niczym nieskrępowanej zabawy graczom z całego świata. To właśnie rozgrywka jest najmocniejszym punktem naszej gry, a postawienie na lokalną kooperację pozwoli nam trafić do szerokiej grupy graczy, którzy od dawna są zaniedbywani przez mainstream. God’s Trigger to powrót do złotej ery gier kooperacyjnych – powiedziała prezes Iwona Cygan-Opyt, cytowana w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

God’s Trigger to kooperacyjna gra akcji z gatunku top-down Shooter. Była ona tworzona we współpracy z wydawnictwem Techland i zgodnie z zagranicznymi oraz polskimi serwisami branżowymi należy do najbardziej wyczekiwanych tytułów w 2019 r. na konsole (PS4, Xbox One) oraz na komputery osobiste PC.

– Zebraliśmy szereg pozytywnych komentarzy od grających na wszystkich eventach, na których prezentowaliśmy God’s Trigger. Gracze współpracowali ze sobą, obmyślali najróżniejsze taktyki radzenia sobie z kolejnymi przeciwnikami. Oglądanie tego, co robią z naszą produkcją, było dla nas prawdziwą przyjemnością. Szczerze wierzymy, że pełna wersja gry maksymalnie wzmocni te doznania wśród graczy – dodała Cygan-Opyt.

One More Level, jeszcze jako Laser-Med (rok temu Laser-Med sfinalizował połączenie z One More Level i zmienił nazwę) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2012 roku. Obecnie spółka jest studiem game developerskim oraz certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ONEMORE, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR