11 lipca br. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, która od niedawna nosi imię Patrona Fundacji – Lesława A. Pagi odbędzie się Uroczyste Podsumowanie tegorocznej edycji projektu. W tym roku wyjątkowo nasi Alumni zasiądą w debacie oxfordzkiej razem z ekspertami z rynku kapitałowego i będą ramię w ramię bronić bądź negować tezę Finansowanie dłużne pozyskane z rynku kapitałowego zastąpi tradycyjny model finansowania dłużnego. W gronie ekspertów zasiądą reprezentacji firm takich jak: Avia Capital, Bastion Group, McKinsey, PKO Bank Polski, Societe Generale, Standard & Poor’s.
30 uczestników podczas Szkoły Letniej, przez 2 tygodnie wzięło udział w intensywnych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez najlepszych menadżerów na rynku. Udział w Akademii to ogromna szansa dla młodych ludzi, którzy pasjonują się ekonomią oraz finansami. Dzięki udziałowi w ALRK mogą zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie na rynku. Dołączenie do społeczności Alumnów projektu daje wiele możliwości w dalszym życiu zawodowym: udział w kameralnych spotkaniach z wyjątkowymi gośćmi, dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej ofert pracy, zaproszenia na największe konferencje i kongresy, publikacje w największych redakcjach ekonomicznych i wiele innych.
– Kryterium dołączenia do Akademii to nie tylko wiedza i silna motywacja do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie, ale wyróżnianie się na tle rówieśników poprzez zaangażowanie w działalność studencką, społeczną oraz aktywne rozwijanie swoich zainteresowań. – mówi Ewa Paga, Prezes Fundacji.
Wokół Fundacji oraz Akademii udało się skupić najlepszych praktyków świata finansów i biznesu: zarządzających funduszami, dyrektorów inwestycyjnych, doświadczonych menadżerów i konsultantów. Ich rolą jest nie tylko prowadzenie zajęć, ale także opieka mentorska nad uczestnikami, która trwa jeszcze długo po zakończeniu projektu.
Partnerzy ALRK: Avia Capital, Azimutus, Bastion Group, CAG, CEE Equity Partners, CFA Society, CMS, EY, Giełda Papierów Wartościowych, Goldman Sachs, Innova, J.P. Morgan, KNF, McKinsey&Company, Mercurius Dom Maklerski, Montagu, Partners & Ventures, Rothschild, Ruch, Societe General, Standard&Poor’s, Tar Heel Capital, zeb, Xelion
Patroni medialni: bankier.pl, equity magazine, GPW Media, PAP Biznes, Parkiet, Polsat News, StockWatch.pl