Projekt Skarbiec Holding został zarekomendowany do dofinansowania z NCBR

Omawiane walory:

Projekt zgłoszony przez Skarbiec Holding pt. "Opracowanie prototypu innowacyjnego systemu dystrybucji produktów finansowych Skarbiec opartego na pogłębionym profilowaniu klientów oraz wykorzystaniu machine-learning" został rekomendowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju do dofinansowania.

skarbiec,ncbr, dofinansowanie, akcje,

Projekt Skarbiec Holding został zarekomendowany do dofinansowania z NCBR

Ostateczne warunki realizacji projektu zostaną określone w umowie pomiędzy Skarbiec Holding i NCBR.

Projekt spółki został rekomendowany do finansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 działanie 1.1 – poddziałanie 1.1.1 _Lista projektów składanych samodzielnie przez przedsiębiorstwa MSP, MSP realizujące projekty w konsorcjum z innymi dużymi i msp oraz MSP realizujące projekty w konsorcjum z jednostkami naukowymi – 6/1.1.1/2020 – II RUNDA”.

Skarbiec Holding jest grupą, której przedmiotem działalności jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi (fundusze inwestycyjne otwarte, specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, fundusze inwestycyjne zamknięte) oraz usługi zarządzania portfelami instrumentów finansowych na zlecenie. Skarbiec Holding S.A. jest jedynym akcjonariuszem Skarbiec TFI S.A., które powstało w 1997 roku jako piąte towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce i jest jednym z największych towarzystw niezależnych od jakiejkolwiek grupy bankowo-finansowej w Polsce.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o skarbiec)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR