SimFabric wyda grę inspirowaną powieściami H.P. Lovecrafta i mitologią Cthulhu

Omawiane walory:

Warszawskie studio SimFabric pracuje nad grą Cthulhu: Books of Ancient, która będzie nawiązywać do twórczości H.P.Lovecrafta. Tytuł ukaże się w przyszłym roku w wersji na komputery osobiste.

SimFabric, gaming, akcje

Fot. materiały prasowe

Cthulhu: Books of Ancients to horror rozgrywany w widoku pierwszej osoby, w którym wcielimy się w rolę detektywa, poszukującego zaginionej szóstki dzieci. Tajemnicza notatka wrzucona przez nieznanego informatora pod drzwiami, doprowadziła bohatera do biblioteki Uniwersytetu Miskatonic, gdzie znajdują się wskazówki do rozwiązania zagadki zaginionych.

Planowana data premiery na PC-tach to rok 2020. W dalszej perspektywie gra ma ukazać się także na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz nadchodzącej nowej generacji konsol.

SimFabric zajmuje się produkcją gier na PC-ty, konsole, urządzenia mobilne oraz portingiem oraz wydawaniem gier na konsole Nintendo Switch (do tej pory 9 tytułów), PlayStation 4, Xbox One. W swoim portfolio ma takie tytuły jak Farm&Fix 2020, Flipper Mechanic, Moon Village, ElectriX czy P.U.G.S. Agents. W tym roku studio zamierza ogłosić jeszcze kilka nowych tytułów na PC i konsole, które aktualnie są w pre-produkcji. Oprócz tego spółka pracuje nad rozwojem technologii opartych o AR/VR, a także sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe.

SimFabric to także kandydat do debiutu na NewConnect. Prawdopodobny termin wejścia na małą giełdę to przełom października-listopada.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Simfabric, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR