Spółka zależna Varsav Games Studio tworzy tytuł w klimacie cyberpunk

Omawiane walory:

Cyber Rain Games, spółka z portfolio Varsav Game Studios oraz No Gravity Games, opublikowała szczegóły swojej nadchodzącej produkcji - Tattoo Punk. Gra, w której wcielamy się w rolę menedżera cyberpunkowego salonu tatuażu, pojawi się na PC (Steam, GOG.com) oraz konsoli Nintendo Switch. Dokładna data premiery oraz cena zostaną ogłoszone w niedalekiej przyszłości.

Fot. Cyber Rain Games

Tattoo Punk jest grą ekonomiczną, w której gracz wciela się w rolę właściciela studia cyber-tatuażu, w mieście ogarniętym mafijnymi porachunkami i korupcją. Tytuł znajduje się w zaawansowanej produkcji, a data wydania tytułu na komputery osobiste i Nintendo Switch niedługo zostanie ogłoszona. Tytuł przygotowuje Cyber Rain Games – niewielki, ale doświadczony zespół, specjalizujący się dotychczas w tworzeniu gier dla zewnętrznych partnerów

– Bardzo cenię zespół Cyber Rain Games SP. z o.o. za jakość produkcji, zarówno pod kątem pomysłu, warstwy audiowizualnej, jak i tempa produkcji. Tattoo Punk to pierwsza gra ze świata zawodów przyszłości, którą przygotowuje spółka. Mocno liczymy na kolejne, równie unikalne projekty studia – komentuje prezes Varsav Games Studio, Łukasz Rosiński.

Zmiana strategii Cyber Rain Games i postawienie na budowanie rozpoznawalności marki jest efektem inwestycji w spółkę zespół przeprowadzonych przez VARSAV Games Studio oraz No Gravity Games S.A. Podobnie jak w przypadku innych podmiotów wchodzących w skład GK VARSAV Games Studio, Cyber Rain Games planuje przekształcenie w niedalekiej przyszłości w spółkę akcyjną i debiut na rynku NewConnect.

Zespół Varsav Game Studios składa się z kilkudziesięciu specjalistów, którzy doświadczenie w produkcji gier zdobywali w Vivid Games, CI Games, The Farm51, Bloober Team i Flying Wild Hog. Specjalizacją studia są gry „z innej perspektywy”, ukazujące graczowi unikalną perspektywę głównego bohatera. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o varsav)

 • Varsav Game Studios podpisał umowę z NCBR

  Blisko 4 miliony złotych dofinansowania od NCBR otrzymało VARSAV Game Studios na rozwój technologii QUADRIMA w ramach programu “Szybka ścieżka dla Mazowsza”. Całkowita wartość projektu umożliwiającego tworzenie interaktywnych animacji zwierząt wynosi ponad 5,2 miliona złotych.

 • Varsav Game Studios: Zbudowaliśmy bardzo ciekawe portfolio spółek na różnym etapie rozwoju

  Gościem czwartkowego czatu inwestorskiego StockWatch.pl był Łukasz Rosiński, prezes VARSAV Game Studios. Tematem spotkania było omówienie bieżącej działalności spółki.

 • Varsav Game Studios prezentuje harmonogram wydawniczy na 2021

  Aż 4 premiery na bieżący rok planuje VARSAV Game Studios.  Najważniejszą z nich jest w pełni autorska produkcja spółki - Giants Uprising, której debiut w formule Early Access, planowany jest na III kwartał 2021. Ponadto, w ramach rozwijanej działalności wydawniczej na rynku pojawią się trzy gry - The Path of Calydra, Everdream Valley oraz gra o roboczym tytule TP Project.

 • Varsav Game Studios ma umowę koprodukcji oraz wydania gry The Path of Calydra

  VARSAV Game Studios zakończył negocjacje z Acquaclass Sistemas Ltd z siedzibą w Rio de Janeiro i zawarł warunkową umowę koprodukcji oraz wydania gry "The Path Of Calydra". Kurs akcji studia rośnie o 7,65 proc., a za jedną akcję zapłacimy dziś 3,66 zł.

 • January Ciszewski zainwestował w Ovid Works

  VARSAV Game Studios sprzedało 10 proc. akcji Ovid Works. Połowę pakietu kupił January Ciszewski, inwestor znany z takich spółek jak Columbus Energy, JR Holding, One More Level, Setanta czy SYNERGA.fund.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR