Starward Industries wyda pierwszą grę pt. Niezwyciężony w 2021 r.

Omawiane walory:

Potwierdziły się pierwotne przypuszczenia dotyczące powieści, na której oparta będzie gra krakowskiego studia. Debiutancki projekt nosi nazwę Niezwyciężony. Zapowiedź ujrzała światło dzienne przy okazji obchodów 99. urodzin światowej sławy pisarza Stanisława Lema.

Starward,Industries,Niezwyciężony,TheInvincible

Starward Industries tworzy grę opartą o powieść „Niezwyciężony” Stanisława Lema. (Fot. mat. prasowe.

Tytuł gry od samego początku trzymany był w ścisłej tajemnicy. W maju 2019 r., gdy Starward Industries ujawnił projekt, poinformowano jedynie, że gra będzie oparta o jedną z powieści autorstwa Stanisława Lema. O tym, że będzie to Niezwyciężony, wskazywało podobieństwo pierwszych grafik do jednej z okładek.

– W Niezwyciężonym łączymy niezwykły świat nieprzyjaznej planety, fascynującą historię z najwyższej półki, oraz zaprzęgamy do pracy na najwyższych obrotach nasz warsztat twórczy aby stworzyć ambitny tytuł poruszający emocje graczy. Gra wyróżnia się wciągającą narracją, w ramach której gracz nie tylko pozna losy kosmonautów, ale przede wszystkim będzie tworzył w jej świecie własną nieliniową historię – mówi prezes Starward Industries, Marek Markuszewski.

>> PROMOCJA! Do końca września kup abonament półroczny do Strefy Premium StockWatch.pl, a drugie pół roku otrzymasz gratis!

Gra powstaje od 2018 roku. Niezwyciężony to retro-futurystyczny thriller rozgrywany z perspektywy pierwszej osoby, którego akcja zlokalizowana jest na odległej planecie. Gra ma ukazać się na platformach PC, PlayStation5 and Xbox Series X w 2021 roku.

– Historia Niezwyciężonego przeniesie graczy w świat odległego kosmosu, w którym człowiek nie powinien się nigdy znaleźć. Podobnie jak wzorcowa powieść Lema, gra przedstawia wizję, iż nie wszystko i nie wszędzie we Wszechświecie jest dla nas. Rozgrywka osadzona jest w retrofutustystycznym klimacie atompunk, w którym gracz będzie miał do czynienia z bardzo zaawansowanym sprzętem zbudowanym w technologii analogowej. Świat gry nie zaznał rewolucji cyfrowej, toteż spotykane w nim urządzenia wykorzystują kineskopy, tranzystory czy taśmy magnetyczne, a klimat graficzny wyraźnie nawiązuje do czasów Zimnej Wojny – informuje studio.

Starward Industries zamierza dozować informacje na temat gry. Kolejne szczegóły projektu mają pojawić się najbliższych miesiącach.

Starward Industries pod koniec sierpnia zadebiutował na NewConnect. Pierwsze transakcje zawarto ponad tydzień po ceremonii dopuszczenia spółki do obrotu. Na starcie kurs akcji wzrósł o ponad 300 proc. i wyznaczył szczyt na poziomie blisko 150 zł. Pod koniec wtorkowej sesji notowania Starward Industries rosną o 24 proc. do 135 zł.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Starward, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR