Studenckie Targi Pracy 2021- pierwszy krok na ścieżce kariery

Przedstawiciele największych firm w Polsce, inspirujący prelegenci, panele i wykłady - to wszystko czeka tysiące studentów 16 - 18 marca podczas internetowej edycji Studenckich Targów Pracy 2021.

Fot. materiały prasowe

Choć pandemia w znacznym stopniu ograniczyła możliwości uczelnianego życia, studenci wciąż znajdują sposoby na realizację projektów w nowej rzeczywistości. Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza studentów z całej Polski do uczestnictwa w Studenckich Targach Pracy – internetowym wydarzeniu mającym na celu umożliwienie uczestnikom poznania swoich potencjalnych pracodawców i ścieżek rozwoju, a także dowiedzenia się więcej na temat prowadzenia własnej kariery korzystając z doświadczenia prelegentów i gości specjalnych.

Wydarzenie, dawniej znane jako Targi Firm FMCG, skupiało studentów SGH w Auli Spadochronowej, gdzie uczestnicy mogli porozmawiać z przedstawicielami licznych spółek z branży. W tym roku koordynatorzy podjęli decyzję o rozszerzeniu działalności projektu, kontaktując firmy i osoby wywodzące się z różnych branż, w celu możliwości przekazania wartości merytorycznej i sprostania oczekiwaniom studentom wielu kierunków, niekoniecznie tych ekonomicznych.

Konieczność przeprowadzenia wydarzenia w formule internetowej nie stanowiła ograniczenia w możliwościach organizacyjnych. Wręcz przeciwnie – to dzięki przeniesieniu Targów do sieci, zespołowi udało się zaprosić więcej firm i gości, którzy w standardowych warunkach nie mieliby możliwości przyjechania do Warszawy.

Wydarzenie odbędzie się już 16 marca, dlatego warto zaznaczyć tę datę w swoim kalendarzu.

Po więcej informacji organizatorzy zapraszają do odwiedzenia strony na Facebooku: facebook.com/studenckietargipracy

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR