T-Bull miał łącznie 5,8 mln pobrań swoich gier w styczniu

Omawiane walory:

T-Bull miał łącznie 5,8 mln pobrań swoich gier w styczniu. Łączna liczba pobrań całego portfolio zbliża się do liczby 460 mln.

TopSpeed2,tbull,milion,pobrań

Fot. fb/T-Bull

– Styczeń to miesiąc, który spółka będzie mogła zaliczyć do udanych nie tylko pod względem ilości pobrań, ale również pod względem pozytywnych ocen gier na platformach sprzedażowych Google Play oraz Apple Store. Top Speed w styczniu otrzymał odznakę Editor Choice. Nagrodę Editor’s Choice otrzymują gry i program, które cechuje jakość, wysoka ilość pobrań, odpowiedni poziom monetyzacji, konwersji i retencji i, co bardzo ważne, lokalizacja produktu na wiele rynków – czytamy w komunikacie.

„Top Speed 2”, czyli najnowsza produkcja wrocławskiego studio przekroczyła drugi milion pobrań. W styczniu użytkownicy pobrali grę prawie 200 tys. razy co stanowi prawie 10 proc. pobrań gry, która została wydana w czerwcu ubiegłego roku. Wynik ten świadczy o stabilnym rozwoju gry na międzynarodowej arenie aplikacji mobilnych. Pozytywnym wskaźnikiem jest również średnia kwota, jaką użytkownicy przeznaczyli na dodatkowe ulepszenia swoich wirtualnych aut. W styczniu ta kwota wyniosła ponad 9,21 USD.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

– W listopadzie 2019 roku ‚Top Speed 2’ przekroczył pierwszy milion pobrań, by już w tym styczniu tego roku przekroczyć kolejny. Cieszymy się, że rozpoczynamy rok z takimi liczbami, a nasze produkty stają się obiektem zainteresowania nowych użytkowników. W najbliższym czasie swoją premierę będzie miała gra ‚InfiniteCorp’. Tytuł ten finalnie pojawi się nie tylko na telefonach komórkowych, ale również na platformie Steam. Swoich sił w cyberpunkowych realiach gracze PC będą mogli rozpocząć już w pierwszym kwartale tego roku – skomentował współzałożyciel i członek zarządu T-Bull Damian Fijałkowski.

„Top Speed” utrzymał stabilny poziom transakcji w styczniu na poziomie prawie 5,5 USD. Za prawie połowę (43,9 proc.) transakcji odpowiadają gracze ze Stanów Zjednoczonych. Gra najczęściej pobrana była w Brazylii (10,2 proc.), Indonezji (10,1 proc.) i Meksyku (8,2 proc.). Aplikacja została pobrana ponad 478.956 razy. Gra Moto Rider Go została pobrana ponad 2 mln razy. Za ponad 30 proc. pobrań odpowiadają Indie (34,8 proc.), Brazylia (11,4 proc.) oraz Egipt (4,9 proc.). Gracze ze Stanów Zjednoczonych, Indii oraz Brazylia odpowiadali łącznie za ponad 30 proc. wszystkich transakcji związanych z tym tytułem. Tank Battle Heros styczeń może zaliczyć jako miesiąc uaktualnień, ale i miesiąc, w którym gra została pobrana o 12 proc. niż w poprzednim miesiącu. W styczniu gra została pobrana 277 270 razy.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT tbull, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • sWIG80 najwyżej od sierpnia 2018 r., wzrosty na T-Bull, DataWalk i Mabionie W poniedziałek wydarzeniem dnia okazała się decyzja Ludowego Banku Chin o cięciu jednej z kluczowych stóp procentowych. W Warszawie główne indeksy zakończyły sesję na plusach, a sWIG80 pierwszy raz od wakacji 2018 r. przekroczył barierę 13.000 pkt.
 • T-Bull chce wejść na nowe platformy w 2020. W planach nowa kategoria gier

  T-Bull planuje w 2020 roku pojawić się na "zupełnie nowych platformach i pracować nad zupełnie nową kategorią tytułów", poinformował współzałożyciel i członek zarządu T-Bull Damian Fijałkowski. Spółka zanotowała łącznie ponad 6 mln pobrań swoich gier w grudniu ub.r.

 • Pekao najsłabsze w całym WIG20, gorąco na PlayWay i Enter Air

  Rezygnacja kierownictwa Pekao i spodziewane zmiany w PZU ciągną w dół WIG20 sprawiając, że ponownie plasuje się on w europejskim ogonie. Honoru giełdy bronią małe i średnie spółki. Po wynikach mocne wzrosty notują kursy akcji PlayWay i Enter Air.

 • T-Bull: Pierwszy milion pobrań Top Speed 2 i ponad 6 milionów w październiku

  Wygląda na to, że rodzimy deweloper gier - T-Bull nie zwalnia tempa na koniec roku. W ostatnich dniach ich najszybsza produkcja Top Speed 2 przekroczyła pierwszy milion pobrań. Firma opublikowała także raport z podsumowaniem wyników za ubiegły miesiąc, według którego gry wrocławskiego studia pobrano prawie 7 milionów razy.

 • T-Bull: Wierzymy, że kolejne sukcesy odwrócą sytuację na rynku [RELACJA Z CZATU]

  Gośćmi czwartkowego czatu inwestorskiego w StockWatch.pl byli przedstawiciele wrocławskiej spółki, po której gry co roku sięgają dziesiątki milionów ludzi na całym świecie. Grzegorz Zwoliński i Damian Fijałkowski podczas spotkania online na gorąco omówili wyniki za pierwsze półrocze, perspektywy rozwoju i plany wydawnicze spółki T-Bull.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR