Transmisja z debiutu SimFabric na NewConnect [WIDEO]

Omawiane walory:
We wtorek, 7 kwietnia o godz. 11:30 ruszy transmisja z uroczystości pierwszego notowania akcji SimFabric.

SimFabric powstało w 2016 roku po otrzymaniu głównej nagrody ESA (Europejskiej Agencji Kosmicznej) w konkursie na najlepszą aplikację kosmiczną. W 2017 roku w firmę zainwestował giełdowy PlayWay, który stał się inwestorem strategicznym. Na początku 2019 r. spółka przekształciła się w spółkę akcyjną, zmieniła nazwę i pozyskała 2 mln zł z emisji papierów serii A i B. Studio tworzy gry na PC-ty, konsole oraz platformy mobilne.

SimFabric to spółka, która stawia na innowacje. W swoim portfolio ma szereg własnych produkcji, w szczególności symulatorów przygotowywanych z myślą o PC i konsolach najnowszej generacji. Oprócz tego portuje gry i jest wydawcą na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. Tym co wyróżnia SimFabric na tle branży jest oddział badawczo-rozwojowy w Łodzi, który skupia się na rozwoju innowacyjnych rozwiązań w grach.

Pierwszy symulator studia – Farm Expert 2018 Mobile – wyprodukowany dla PlayWay rozszedł się w ponad 2 milionach egzemplarzy na urządzeniach mobilnych, a gry z portfolio spółki wydane na Nintendo Switch zajmują czołowe miejsca na listach sprzedaży w sklepie Nintendo e-Shop w USA. Spółka przygotowuje się do premiery dwóch nowych konsol PS5 oraz Xbox Scarlett, na które planuje produkcję, porting i wydawanie gier.

W piątek, 10 kwietnia Emil Leszczyński, przewodniczący rady nadzorczej SimFabric i Julia Leszczyńska, prezes zarządu będą gośćmi czatu inwestorskiego StockWatch.pl.

Gamingowy kwiecień w StockWatch.pl. Zapraszamy na czaty inwestorskie

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT Simfabric, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR