Gamingowy kwiecień w StockWatch.pl. Zapraszamy na czaty inwestorskie

Omawiane walory: , , , ,

Zostań w domu i weź udział czatach inwestorskich. W kwietniu StockWatch.pl zorganizuje kilkanaście spotkań online z przedstawicielami spółek gamingowych, startupami i nie tylko. Już teraz zapraszamy na czaty z takimi spółkami jak CD Projekt, PlayWay, BoomBit czy Starward Industries. Kolejne terminy i spółki już wkrótce!

czaty,cdprojekt,boombit,playway

Gamingowy kwiecień w StockWatch.pl

Mousetrap Games

Już w najbliższy piątek, 3 kwietnia o godzinie 10:00 rozpocznie się czat inwestorski z Edwardem Mężykiem, prezesem spółki Premium Fund i Mousetrap Games Sp. z o.o. Spotkanie otworzy serię czatów ze spółkami gamingowymi w StockWatch.pl.

Premium Fund przeprowadza właśnie akcję crowdinwestycyjną na www.zainwestujwgry.pl na rzecz Mousetrap Games i rozwoju ich produktów. Edward Mężyk odpowie na pytania dotyczące rozszerzenia profilu Premium Fund po przejęciu Mousetrap Games, zasadach przystąpienia do zbiórki, korzyściach z tworzenia społeczności zaangażowanych w życie spółki inwestorów, a także o rynku gier mobilnych.

edward,mezyk

Edward Mężyk, prezes Premium Fund SA i Mousetrap Games Sp. z o.o.

Forever Entertainment

W poniedziałek 6 kwietnia o godzinie 14:00 odbędzie się wideo-prezentacja oraz czat inwestorski z prezesem Forever Entertaiment, Zbigniewem Dębickim. Tematem prezentacji i czatu będzie podsumowanie wyników za 2019 rok, omówienie premiery Panzer Dragoon: Remake oraz perspektyw spółki na 2020 rok i lata następne.

Forever Entertainment jest producentem i wydawcą gier wideo na konsolę Nintendo Switch. Spółka ma 10-letnie doświadczenie w zakresie produkcji i wydawania gier na wszystkie dostępne platformy. Przygotowuje także produkcje gier na konsole najnowszej generacji, które wejdą do sprzedaży do końca 2020.

Najnowszym elementem strategii jest rozwój działalności produkcyjnej i wydawniczej w oparciu o IP najbardziej rozpoznawanych tytułów na świecie, jak np: Panzer Dragoon, The House Of the Dead czy Fear Effect: Sedna. Do realizacji tych projektów spółka wykorzystuje studia developerskie z grupy Forever Entertainment.

Forever,Entertaiment,Zbigniew,Dębicki

Zbigniew Dębicki, prezes Forever Entertaiment.

PlayWay

We wtorek 7 kwietnia o godz. 12:00 rozpocznie się czat z Krzysztofem Kostowskim, prezesem PlayWay. Tematem spotkania będą plany rozwoju spółki. Po czacie prezes PlayWay rozda autorom najciekawszych pytań 5 kodów umożliwiających pobranie gry Uboat na platformie Steam.

PlayWay jest jednym z największych w producentów i wydawców gier w Polsce. Spółka posiada obecnie udziały w ponad 50 studiach deweloperskich odpowiadających za powstawanie ponad 100 gier. PlayWay może się pochwalić globalnymi sukcesami sprzedażowymi w postaci m.in serii Car Mechanic Simulator czy House Flipper. Przy pierwszej produkcji spółka nawiązała współpracę z najsłynniejszymi światowymi producentami samochodów luksusowych, takich jak: Mercedes-Benz, Maserati, Bentley, Pagani, DeLorean.

PlayWay ,wyniki,zysk,kwartał,2019

Krzysztof Kostowski, prezes zarządu PlayWay (Fot. spółka)

CD Projekt

W czwartek 9 kwietnia o godz. 15:00 na czacie pojawią się przedstawiciele CD Projektu: Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz. Tematem spotkania będą najnowsze wyniki finansowe oraz plany rozwoju. Dzień wcześniej studio opublikuje raport za 2019 r.

CD Projekt to największa spółka na warszawskiej giełdzie, którą zna każdy polski inwestor oraz miliony fanów gier wideo na całym świecie. Studio CD Projekt RED tworzy i wydaje gry wideo na komputery osobiste oraz konsole najnowszej generacji. Znane jest na całym świecie z serii gier Wiedźmin, flagowej marki studia. Obecnie studio pracuje nad Cyberpunkiem 2077 – największą produkcją w historii spółki. Razem z GOG.COM, wiodącą platformą cyfrowej dystrybucji, CD Projekt RED jest częścią grupy kapitałowej CD Projekt.

CDProjekt

Adam Kiciński, prezes i Piotr Nielubowicz, wiceprezes ds. finansowych CD Projektu.

SimFabric

7 kwietnia, czyli w najbliższy wtorek SimFabric zadebiutuje na NewConnect. Trzy dni później przedstawiciele warszawskiego studia wezmą udział w czacie inwestorskim i na gorąco omówią wejście na małą giełdę i plany rozwoju. SimFabric to spółka, która stawia na innowacje. W swoim portfolio ma szereg własnych produkcji, w szczególności symulatorów przygotowywanych z myślą o PC i konsolach najnowszej generacji. Oprócz tego portuje gry i jest wydawcą na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. Tym co wyróżnia SimFabric na tle branży jest oddział badawczo-rozwojowy w Łodzi, który skupia się na rozwoju innowacyjnych rozwiązań w grach. Pierwszy symulator studia – Farm Expert 2018 Mobile – wyprodukowany dla PlayWay rozszedł się w ponad 2 milionach egzemplarzy na urządzeniach mobilnych, a gry z portfolio spółki wydane na Nintendo Switch zajmują czołowe miejsca na listach sprzedaży w sklepie Nintendo e-Shop w USA. Spółka przygotowuje się do premiery dwóch nowych konsol PS5 oraz Xbox Scarlett, na które planuje produkcję, porting i wydawanie gier.

Leszczyński,SimFabric,Julia,Leszczyńska

Emil Leszczyński, przewodniczący rady nadzorczej SimFabric i Julia Leszczyńska, prezes zarządu.

Pyramid Games

16 kwietnia na czacie wystąpi Jacek Wyszyński. Szef studia Pyramid Games omówi plan wydawniczy. Lubelska spółka ma ambitny plan zakładający wyprodukowanie i wydanie w 2020 roku aż 7 gier PC, wśród nich m.in. autorskie projekty: Occupy Mars, Rover Mechanic Simulator (już dostępny w Early Access na Steamie) oraz Dinosaur Fossil Hunter, a także 4 projekty realizowane na zlecenie innych podmiotów i wydawców. Spółka szykuje się także do debiutu na rynku NewConnect, wniosek w tej sprawie został już złożony na GPW.

Pyramid,Games

Jacek Wyszyński, prezes Pyramid Games.

BoomBit

Po raz pierwszy na czacie w StockWatch.pl pojawią się przedstawiciele BoomBit. 24 kwietnia spółka opublikuje raport za 2019 r. Ubiegłoroczny debiutant to międzynarodowy producent i wydawca gier mobilnych oraz jedna z największych polskich spółek z branży. Działa na rynku globalnym, produkując gry w formule free-to-play (F2P) na platformy iOS, Android oraz Nintendo Switch. Do najpopularniejszych gier BoomBit należą Archery Club, Darts Club, Tanks A Lot!, Idle Coffee Corp oraz Ramp Car Jumping.

boombit

14 maja 2019 r. BoomBit zadebiutował na warszawskim parkiecie. Fot. GPW

Starward Industries

30 kwietnia ruszy czat inwestorski z Markiem Markuszewskim, prezesem Starward Industries. Spółka jeszcze pod koniec ubiegłego roku z sukcesem zamknęła emisję akcji, która ma sfinansować produkcje i realizację kampanii promocyjnej pierwszej gry.

Starward Industries tworzy debiutancki i zarazem kluczowy dla spółki produkt, czyli grę fabularną na licencji jednej z powieści Stanisława Lema. Jest to pierwsza w historii adaptacja twórczości tego autora w formie gry wideo. Spółka planuje premierę w roku 2021, w którym przypada właśnie 100-lecie urodzin Lema.

Lem,Starward,Industries,czat,inwestorski

Marek Markuszewski, prezes Starward Industries

To nie koniec! W najbliższych dniach opublikujemy kolejne terminy spotkań online z giełdowymi (i nie tylko) producentami gier i startupami. Stay tuned!

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o BoomBit, CDPROJEKT, foreveren, playway, Starward)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR