StockWatch.pl

Udany kwiecień w CCC. Przychody wzrosły o 1/3 do 455 mln zł

Omawiane walory:

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży CCC za kwiecień br. wyniosły 455,4 mln zł i były wyższe o 32,5 proc. r/r. Przychody za okres styczeń-kwiecień wyniosły ponad 1.149,7 mln zł i były wyższe o 8 proc. r/r.

– Przychody ze sprzedaży detalicznej w sklepach stacjonarnych sieci CCC za kwiecień 2018 wyniosły ponad 346,7 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 24,1 proc., narastająco za okres styczeń-kwiecień wyniosły około 839,7 mln zł i były niższe o 1,2 proc. w stosunku do roku 2017 – czytamy w komunikacie.

Przychody w kanale internetowym za kwiecień 2018 wyniosły 90,6 mln zł i były wyższe o 88 proc. r/r, narastająco za okres styczeń-kwiecień wyniosły 259,2 mln zł i były wyższe o 63 proc. r/r.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ccc, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR