X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: ccc

 • 17 stycznia 2019

  CCC idzie na rękę Gino Rossi w kwestii spłaty zaległego długu

  CCC zgodziło się na przesunięcie terminu spłaty 45,89 mln zł. Gino Rossi ma na to czas do 15 lutego 2019 roku. Jeśli się nie wyrobi, CCC przejmie jego kluczowe aktywa.

 • 16 stycznia 2019

  Z dużej chmury mały deszcz, w centrum uwagi afera korupcyjna w KGHM-ie

  Odrzucenie umowy ws. brexitu nie wywołało trzęsienia ziemi na giełdach. Temat chwilowo jest zamknięty. Teraz uwaga rodzimych inwestorów skoncentruje się przede wszystkim na sezonie wyników w USA, a dodatkowymi impulsami będą doniesienia ze spółek. Jak chociażby to o agentach CBA w KGHM-ie.

 • 03 stycznia 2019

  Przetasowania w czołówce sektora technologicznego

  Początek stycznia niestety na razie nie przyniósł przełomu po bardzo trudnym grudniu. Środowa sesja rozpoczęła się od mocnych spadków w Azji, ale już Europa, a szczególnie Polska, wykazała się dużą odpornością. Po raz kolejny walkę o zamknięcie na plusach wygrały też indeksy amerykańskie, pomimo faktu, że we wczesnych godzinach porannych kontrakty futures potrafiły notować spadki przekraczające 2 proc. 

 • Apple podkręca kryzysowe nastroje. Na GPW tanieją CCC i LPP

  Na nic zdało się wczorajsze odrabianie porannych strat przez warszawską giełdę. W czwartek indeksy ponownie rozpoczęły dzień od spadków. Można mówić nawet o pewnym deja vu, bo podobnie jak w środę, rynek w dół ciągną duże spółki, a małe i średnie stoją w miejscu.

 • 19 grudnia 2018

  Czy Fed sprawi prezent inwestorom? LPP i CCC liderami wzrostów w WIG20

  Wydarzeniem dnia na giełdach jest posiedzenie Fed. To będzie ostatni mocny akcent 2018 roku. Podwyżka stóp procentowych w USA jest już w cenach. Dla rynków akcji kluczowa będzie ewentualna zmiana retoryki. Jej złagodzenie może dać im kopa w samej końcówce roku.

 • 13 grudnia 2018

  GPW ogłosiła nowy skład indeksu Respect, dołączyły AmRest, CCC i PKN Orlen

  Giełda ogłosiła nowy skład indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie (Respect Index). W wyniku przeprowadzonej weryfikacji w skład indeksu po XII edycji wejdzie 31 spółek - w tym dwie zupełnie nowe (Amrest Holding, CCC) oraz firma PKN Orlen, która wraca do indeksu po rocznej przerwie. W tegorocznej edycji Respect Index liczba nowych spółek jest najwyższa w historii.

 • 12 grudnia 2018

  Giełdowi faworyci DM mBanku na 2019 rok

  Grudzień to nie tylko czas podsumowań, ale także ostatni dzwonek na przygotowanie strategii inwestycyjnej na kolejny rok. W tym tygodniu garść wskazówek dał DM mBanku. Biuro w cyklicznym raporcie wytypowało blisko 30 spółek, które w przyszłym roku będą mocniejsze od szerokiego rynku. 

 • 10 grudnia 2018

  Saga o Brexicie nie skończy się jutro

  Po piątkowym załamaniu na Wall Street wiadomo było, że światowe giełdy rozpoczną dzisiejsze notowania pod presją. W wypadku Azji do nie najlepszej atmosfery przykładały się także nieprzetrawione jeszcze dane o chińskim handlu z weekendu.

 • Giełdy rozpoczynają tydzień od spadków, w grze Ursus i Gino Rossi

  Giełda w Warszawie rozpoczęła tydzień od umiarkowanych spadków. Na rynku tli się nadzieja na odreagowanie piątkowej gwałtownej przeceny na Wall Street. Skalą wzrostów wyróżniają się dzisiaj akcje Ursusa, Gino Rossi i Getin Noble Banku.

 • CCC chce przejąć Gino Rossi za 27,6 mln zł

  Gigant z branży handlu obuwiem ogłosił wezwanie na 100 proc. akcji Gino Rossi po 0,55 zł za sztukę. Oferowana cena jest wyższa od rynkowej o 28 proc. W poniedziałek kurs akcji Gino Rossi rośnie w okolice ceny z wezwania.

 • 05 grudnia 2018

  Raport: Jakie dywidendy wpłacą spółki z WIG20 w 2019 r.

  Według szacunków StockWatch.pl, w przyszłym roku 13 spółek z prestiżowego indeksu GPW wypłaci łącznie 12,8 mld zł dywidend. Kwotami idącymi w miliardy złotych podzielą się reprezentanci sektora paliwowego, bankowego i ubezpieczeniowego.

 • 04 grudnia 2018

  Korekta na GPW, ale nastroje wciąż dobre, w grze Lotos i Ursus

  Pierwsza połowa notowań na GPW upływa pod znakiem realizacji zysków. Nastroje wciąż jednak pozostają dobre, dlatego losy sesji pozostają otwarte. We wtorek gorąco jest m.in. na akcjach Ursusa, Brastera i LC Corp. Nowe rekordy ustala dziś Lotos.

 • 28 listopada 2018

  Orlen, CCC i banki ciągną WIG20 w górę, wrócił temat GetBacku

  Duże spółki przełamały swoją słabość i z opóźnieniem reagują na poprawę nastrojów na globalnych rynkach akcji. Dużo mniej entuzjastycznie zachowują się spółki małe i średnie. Na GPW ponownie wróciły tematy "okołogetbackowe".

 • 27 listopada 2018

  Krucha poprawa nastrojów na GPW, gorąco na Orbisie i Altusie

  Mocne wzrosty na Wall Street poprawiają humory inwestorom na GPW, pozwalając im zapomnieć o wczorajszej fatalnej sesji. Poprawa wciąż jednak jest krucha i układ sił może jeszcze się zmienić. We wtorek w centrum uwagi znalazł się Orbis i Altus TFI.

 • 26 listopada 2018

  CCC inwestuje w mniejszościowy pakiet udziałów w HR Group Holding

  CCC zawarło warunkowe umowy nabycia mniejszościowego pakietu (docelowo łącznie 30,55 proc. udziałów) w HR Group Holding od Capiton V GmbH oraz od Flo Magazacilik ve Pazarlama.

 • 19 listopada 2018

  Haitong Bank podniósł cenę docelową akcji CCC

  W raporcie z 16 listopada Haitong Bank podtrzymał zalecenie kupuj oraz podniósł cenę docelową akcji obuwniczego giganta do 282,10 zł z 263,70 zł. Analitycy zmienili metodę wyceny spółki na tzw. sumę części.

 • 07 listopada 2018

  Po wyborach w USA giełdy mocno w górę, zielono m.in. na Pekao i CCC

  Wyniki wtorkowych wyborów do USA poprawiły nastroje na globalnych rynkach akcji. Skorzystały na tym mocno przede wszystkim warszawskie blue chipy, wsparte wynikami Pekao. W przeciwnym kierunku podążył tylko sWIG80, wyznaczając nowe 5-letnie minima.

 • 06 listopada 2018

  WIG20 łapie lekką zadyszkę, mocne spadki na CCC i Krezusie

  We wtorek WIG20 notuje umiarkowane spadki, ale wciąż utrzymuje się powyżej 2.200 pkt. Warszawska giełda, podobnie jak inne europejskie parkiety, czeka na wyniki dzisiejszych wyborów do Kongresu USA. To jedno z najważniejszych wydarzeń listopada na rynkach finansowych.

 • 30 października 2018

  Spadki na Wall Street paraliżują GPW, w grze Lotos, mBank i Budimex

  We wtorek warszawskie indeksy krążą blisko poziomów z odniesień i czekają na nowe impulsy, w tym na rozstrzygnięcie sytuacji na Wall Street. Gorąco jest natomiast na spółkach publikujących wyniki kwartalne. W grze jest m.in. Lotos, mBank oraz Budimex. 

 • 29 października 2018

  WIG20 próbuje wrócić powyżej 2.100 pkt. Tąpnięcia na kursach CCC i Forte

  GPW rozpoczyna tydzień od odrabiania strat z poprzednich dni. Pomagają nadzieje na trwalszą poprawę nastrojów na światowych giełdach oraz doniesienia z Włoch. W tle pozostają wyniki finansowe CCC, Forte, PKP Cargo i ABC Data.

 • CCC miało wstępnie 46 mln zł zysku netto w III kw. 2018 z uwzględnieniem MSSF16

  CCC miało 46 mln zł skonsolidowanego zysku netto w III kw. br. (wobec 41,2 mln zł zysku rok wcześniej) - bez uwzględnienia MSSF16 zysk wyniósł 41,4 mln zł, podała spółka, przedstawiając wstępne dane. W poniedziałek rano notowania obuwniczego giganta spada o ponad 10 proc. i jest najniżej od dwóch lat.

 • 24 października 2018

  GPW wyhamowała spadki, w centrum uwagi CD Projekt, Eurocash i niepokojące dane z Europy

  Odbicie na akcjach CD Projektu, nawet w połączeniu z pozytywnymi informacjami z CCC i innych spółek, to zbyt mało, żeby pociągnąć GPW mocno w górę, kiedy nastroje na rynkach światowych są fatalne. Niepokój wśród inwestorów budzą doniesienia z Włoch oraz dane sugerujące mocne hamowanie koniunktury w Europie.

 • 16 października 2018

  GPW na zielono, mocna enrgetyka, CCC, KGHM i CD Projekt

  Poprawa nastrojów na globalnych rynkach akcji, wspierane nadziejami na wzrosty na Wall Street, pomaga giełdzie w Warszawie. Rosną wszystkie indeksy. W centrum uwagi znalazły się przede wszystkim akcje CCC, PGE, CD Projekt, PKO BP i KGHM.

 • 02 października 2018

  Włochy ponownie psują krew inwestorom, w centrum uwagi CD Projekt i LPP

  Nawrót obaw o Włochy, spadające indeksy w Europie i fatalne nastroje po poniedziałkowej sesji w Warszawie. To wszystko przekłada się na wtorkowe spadki na GPW. W centrum uwagi jest dzisiaj CD Projekt, którego akcje tanieją z obawy na możliwy spór prawny z twórcą Wiedźmina.

 • 01 października 2018

  Przychody CCC wzrosły o 13 proc. r/r do 432,7 mln zł we wrześniu

  Skonsolidowane przychody ze sprzedaży CCC wzrosły o 13 proc. r/r i wyniosły 432,7 mln zł we wrześniu 2018 r. Przychody za okres styczeń-wrzesień wyniosły 3.270,6 mln zł i były wyższe o 15 proc. r/r.

 • 24 września 2018

  Zielony debiut GPW w gronie rynków rozwiniętych, w grze Orlen, CCC i Kruk

  W poniedziałek GPW wyróżnia się na tle europejskich parkietów. Orlen, CCC i LPP, a także grupa spółek z indeksu mWIG40, ciągną ją w górę. Niestety, to zapewne chwilowy przypływ witalności, a nie początek poprawy nastrojów napędzany zmianą kwalifikacji Polski na rynek rozwinięty.

 • wczoraj

  Euforia na kursie Gino Rossi po informacji o rozszerzeniu współpracy z CCC

  Obuwnicze firmy zacieśniają strategiczną współpracę w obszarze produkcji i sprzedaży. Gino Rossi szacuje, że dzięki nowej umowie tylko w przyszłym roku zarobi kilkanaście milionów złotych. Reakcja rynku jest euforyczna - kurs akcji Gino Rossi rośnie po południu o ponad 60 proc.

 • Mocne wzrosty w cieniu zaostrzającej się wojny handlowej, gorąco na Gino Rossi i Ursusie

  Pierwsze godziny wtorkowej sesji na GPW upłynęły pod znakiem zdecydowanego odreagowania wczorajszych spadków, co wpisuje się w podobne zachowanie na większości europejskich parkietów. Eskalacja wojen handlowych kładzie się cieniem na dzisiejszym optymizmie inwestorów. To kolejny, obok ogólnej słabości polskiego rynku akcji, czynnik przemawiający za spadkami w średnim terminie.

 • 17 września 2018

  Nerwowy początek tygodnia, w grze Altus, 11 bit studios i spółki Czarneckiego

  Tydzień na GPW rozpoczął się od spadków. Warszawski parkiet, który walczy ze swoimi demonami, w tym tygodniu będzie jeszcze musiał zmierzyć z tematem wojen handlowych. To on będzie determinował nastroje na świecie. 

 • 13 września 2018

  Agencja EuroRating obniżyła rating kredytowy CCC

  Agencja EuroRating obniżyła rating kredytowy właściciela sieci sklepów z obuwiem o jeden stopień z BBB do BBB-. Perspektywa ratingu nadal jest negatywna.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku