Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: globalnrg

 • 16 czerwca 2014

  Giełda odchorowuje aferę podsłuchową, w grze Energa, Tauron, PGE

  Do listy negatywnych czynników, takich jak konflikt na Ukrainie, destabilizacja w Iraku, demontaż OFE, nasi politycy dokładają jeszcze tzw. aferę taśmową. Obywatele i opozycja czkają na wyjaśnienia premiera, a rynek reaguje emocjonalnie i zalicza solidną przecenę.

 • 29 kwietnia 2014

  Ogłoszenie łagodnych sankcji dla Rosji ciągnie w górę rynki

  Strach przed sankcjami gospodarczymi dla Rosji szkodził w ostatnim czasie rynkom finansowym. Ostatecznie obawy okazały się na wyrost, bo działania USA i UE skupiły się jedynie na osobach powiązanych z Putinem. Rezygnacja z ostrych ograniczeń wymierzonych w gospodarkę spotkała się z pozytywną reakcją inwestorów.

 • 24 marca 2014

  Rynek w kleszczach konsolidacji, gorąco na Hygienice i Global Energy

  Poniedziałkowa sesja na warszawskiej giełdzie rozpoczęła się od nieznacznych zmian indeksów, którym towarzyszą niskie obroty. Wpisuje się to w schemat konsolidacji, w której w ostatnich dniach ugrzęzły indeksy. Uspokojenie sytuacji na Ukrainie zdjęło z rynku znaczną presję, ale nie brakuje innych negatywnych informacji, które nie pozwalają mu rozwinąć skrzydeł.

 • 27 lutego 2014

  Czterej strzelcy do gry pod techniczną ofensywę

  Tuż przed marcowym wybiegnięciem zawodników na giełdową murawę, dokonaliśmy przeglądu technicznego rezerwowych, którzy ostatnio czekali na swoją kolej poza boiskiem notowań. Z pomocą eksperta z SGH wytypowaliśmy cztery spółki, których celem jest atak na ubiegłoroczne szczyty cenowe.

 • 26 lutego 2014

  Giełda opada z sił, w grze Rafako, Coal Energy i Kopex

  Po mocnym popytowym akcencie z początku tygodnia w środę inwestorzy z warszawskiego parkietu rozpoczęli mocniejszą realizację zysków. Przecenie sprzyjają wychodzące ponownie na pierwszy plan problemy rynków wschodzących oraz niemoc indeksów krajów rozwiniętych.

 • 17 stycznia 2014

  Polska giełda spada na cztery łapy, w grze Energa i CI Games

  Warszawskie indeksy giełdowe notują w piątek spadki, ale cały tydzień kończy się dla nich pozytywnie i daje nadzieję na dłuższe odwrócenie tendencji spadkowej. Od strony technicznej kursy wykonały fałszywe przełamania ważnych wsparć. Ratunkiem okazała się poprawa globalnych nastrojów, która dała impuls do odrabiania strat.

 • 19 listopada 2013

  Giełda odpoczywa po silnych wzrostach, w grze PGE i Global Energy

  Wtorkowa sesja przynosi na polskim rynku nieznaczne spadki, podczas których rynek chłodzi się po ostatnich euforycznych wzrostach. Zwyżce sprzyjają czynniki lokalne takie jak postępujące ożywienie gospodarcze, a także makroekonomiczne takie jak perspektywy dalszego luzowania polityki pieniężnej w USA. Nie brakuje jednak również zagrożeń.

 • 02 sierpnia 2013

  Global Energy stawia na inwestycje w OZE z wysoką stopą zwrotu

  Z Arturem Staykovem, prezesem Global Energy o planach spółki i strategii rozwoju rozmawiał Kamil Gemra.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku