Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Work Service negocjuje ws. zmiany warunków wykupu obligacji serii T, W i Y

Opublikowano: 2018-11-09 10:15:45

Omawiane walory:

Work Service zainicjował negocjacje z podmiotami instytucjonalnymi będącymi obligatariuszami obligacji serii T, serii W oraz serii Y w sprawie zmian warunków emisji wyemitowanych przez spółkę obligacji, polegających na m.in. zmianie daty wykupu każdej obligacji.

– Zdaniem zarządu emitenta, zakończenie wyżej wymienionych negocjacji sukcesem będzie miało wymierny i korzystny wpływ na sytuację finansową emitenta, w tym płynność, biorąc w szczególności pod uwagę zbliżający się termin wykupu obligacji. Zakres przeprowadzonych zmian warunków emisji będzie przedmiotem dalszych szczegółowych rozmów i negocjacji zainteresowanych stron, a zamiarem zarządu emitenta jest zakończenie tego procesu do końca listopada 2018 r. Zarząd emitenta zastrzega, że nie ma pewności, że negocjacje w sprawie zmiany warunków emisji obligacji skończą się sukcesem, zaś o efektach prowadzonych rozmów i ustaleń emitent będzie informował w odrębnych raportach bieżących – czytamy w komunikacie.

>> Promocja: do końca listopada roczny abonament premium StockWatch.pl w cenie 6 miesięcy! Sprawdź!

Work Service jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o Workserv)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku