pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

flesz

flesz

Ostatnie 10 wpisów
Ciekawa sytuacja tu.
Wczoraj szacunkowe wyniki półroczne - rewelacyjne. Wzrost zysku ponad grubo ponad 100% (r/r oraz k/k).
Spółka dywidendowa o niezłej stopie dywidendy za 2018 >6%
Wycena dochodowa śmiesznie niska. Uwzględniając wczorajsze dane c/z =5,4. To niespotykane przy zdrowej, rosnącej dywidendowej spółce.
Reakcja rynku na wyniki praktycznie żadna.

Czyżby rynek aż tak obawiał się wykiwania Epsilona.

Może ktoś pokusić się analizę prawną konfliktu w akcjonariacie? Nie jest tajemnicą, że Skotniccy chcą przejąc kontrolę nad spółką, ale czy sposób jaki wymyślili z pozbawieniem prawa głosu Epsilona ma szansę realizacji?
Moim zdaniem mamy teraz klasyczny powrót testowy do wybitego wsparcia (2550-2600). Po wypełnieniu tego odbicia (obstawiam, że dziś był już max tego odbicia) dalsze spadki i nowe dołki tej bessy.

Tylko czemu GPW tak się dobrze trzyma? W USA dobre miejsce na shorta, a u nas nudy.Ładne dziś wyjście kursu ponad opór, ale obrót na wybiciu nie powala. Ciekawa sesja jutro z technicznego punktu widzenia się zapowiada.wierzysz bo Cię ciągnie czy ciągnie Cię bo wierzysz? :)Czytam od jakiegoś czasu ten wątek, dawno nie było tu takiej częstotliwości wpisów. Co raz więcej niedźwiedzi? :)
a może to jeszcze nie pora i nastąpi jeszcze atak na szczyty?
Czy nie robi się na dziennym na SPX oRGR. Dzisiejsza sesja za oceanem będzie istotna dla tej formacji.
jeśli kiedyś, kiedyś tam maszyny będą za nas inwestować (w domysle zarabiać, bo chyba nikt nie pozwoli maszynom by traciły) to kto będzie tracił?W minionym tygodniu przemieliło się 13 mln akcji, tj ponad 25% kapitału. Jest możliwe, że jakiś duży gracz chce przejąć Trakcję? FF ponad 50%Ciekawie się tu robi. Spory sukces Serial Cleaner na Nintendo, umowa na wydanie gry dla Microsoft, a w mediach i na forach o spółce cicho.
A może rodzi nam się nowa growa gwiazdeczka?Nie do końca. Współpracuje blisko z jednym z krakowskich deweloperów, i może on korzystać z pieniędzy klientów z rachunku powierniczego (bo o tym pewnie piszesz) pod warunkiem pozytywnej kontroli inspektora bankowego na budowie. Po prostu bank sprawdza postępy na budowie w stosunku do harmonogramu i uwalnia pewne środki z rachunku powierniczego w określonym celu - zapłaty generalnemu wykonawcy za wykonany etap robót.a niech do tego dojdą jeszcze problemy jakiegoś banku (np coś z grupy Getinu) i mamy krach jak malowany.Informacje
Stopień: Wykładowca
Dołączył: 10 grudnia 2009
Ostatnia wizyta: 30 sierpnia 2019 14:10:54
Liczba wpisów: 1 449
[0,44% wszystkich postów / 0,40 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,458 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d