Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

flesz

flesz

Ostatnie 10 wpisów
Moim zdaniem mamy teraz klasyczny powrót testowy do wybitego wsparcia (2550-2600). Po wypełnieniu tego odbicia (obstawiam, że dziś był już max tego odbicia) dalsze spadki i nowe dołki tej bessy.

Tylko czemu GPW tak się dobrze trzyma? W USA dobre miejsce na shorta, a u nas nudy.Ładne dziś wyjście kursu ponad opór, ale obrót na wybiciu nie powala. Ciekawa sesja jutro z technicznego punktu widzenia się zapowiada.wierzysz bo Cię ciągnie czy ciągnie Cię bo wierzysz? :)Czytam od jakiegoś czasu ten wątek, dawno nie było tu takiej częstotliwości wpisów. Co raz więcej niedźwiedzi? :)
a może to jeszcze nie pora i nastąpi jeszcze atak na szczyty?
Czy nie robi się na dziennym na SPX oRGR. Dzisiejsza sesja za oceanem będzie istotna dla tej formacji.
jeśli kiedyś, kiedyś tam maszyny będą za nas inwestować (w domysle zarabiać, bo chyba nikt nie pozwoli maszynom by traciły) to kto będzie tracił?W minionym tygodniu przemieliło się 13 mln akcji, tj ponad 25% kapitału. Jest możliwe, że jakiś duży gracz chce przejąć Trakcję? FF ponad 50%Ciekawie się tu robi. Spory sukces Serial Cleaner na Nintendo, umowa na wydanie gry dla Microsoft, a w mediach i na forach o spółce cicho.
A może rodzi nam się nowa growa gwiazdeczka?Nie do końca. Współpracuje blisko z jednym z krakowskich deweloperów, i może on korzystać z pieniędzy klientów z rachunku powierniczego (bo o tym pewnie piszesz) pod warunkiem pozytywnej kontroli inspektora bankowego na budowie. Po prostu bank sprawdza postępy na budowie w stosunku do harmonogramu i uwalnia pewne środki z rachunku powierniczego w określonym celu - zapłaty generalnemu wykonawcy za wykonany etap robót.a niech do tego dojdą jeszcze problemy jakiegoś banku (np coś z grupy Getinu) i mamy krach jak malowany.branża budowlana jest bliska kolejnego załamania, myslę, że to kwestia 1-2 lat.
To co teraz obserwuję w budowlance nie miało miejsca w w historii współczesnej RP. Ceny materiałów wywindowane w kosmos, ceny robocizny są już absurdalne i dalej rosną a do tego wszędzie brak rąk do pracy. Coraz częściej słyszę, że inwestorzy (deweloperzy, instytucje publiczne, inwestorzy prywatni) rezygnują z rozpoczęcia inwestycji bo oferty od wykonawców jakie otrzymują są grubo ponad ich budżet.. Na największym forum budowlanym można znaleźć wpisy ludzi którzy odwlekają planowaną budowę domu ze względu na absurdalne koszty i brak firm mających wolne terminy. To może spowodować ostre hamowanie w branży. A wyniki firm budowlanych na aktualnie realizowanych kontraktach będą dramatyczne, bo nikt nie kalkulował 1-2 lata temu w budżetach takich cen materiałów i usług podwykonawców.Informacje
Stopień: Wykładowca
Dołączył: 10 grudnia 2009
Ostatnia wizyta: 28 stycznia 2019 23:57:15
Liczba wpisów: 1 448
[0,44% wszystkich postów / 0,41 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,655 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d