pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

flesz

flesz

Ostatnie 10 wpisów
drobna uwaga. do akt sprawy wgląd ma każdy, więc każdy może pojechać do sądu i poczytać uzasadnienie.

celowo nie podali uzasadnienia? ciekawe jaki może być powód pozwu, jakich uchybień dopatrzyli się w uchwałach

Ja bym upatrywał wzrostu dzisiejszego w technice. Wyczerpała się podaż na poziomie 3 zł, ukształtowała się bardzo pro wzrostowa, ewidentna formacja chorągiewki, co przyciągnęło sporo graczy technicznych i po wybiciu chorągiewki zaczęła się walka o akcje.
Jako że nabyłem przed świętami spory jak na mnie pakiet, obserwowałem notowania bardzo wnikliwie i "czuć" było nadchodzącym wybiciem już od kilku sesji.

Wojetek napisał(a):
@flesz - mogę Cię wpisać na drugie miejsce na rezerwie.

poproszę :)

są jeszcze wolne miejsca.? :)

nie rozumiem, zgnoić kurs żeby wezwanie było po niższej cenie? a jak się gnoi kurs, inaczej niż sprzedając akcje? (sprzedawać chyba nie będą jeżeli chcą zrobić wezwanie). Kto w ogóle powiedział, że ma być wezwanie?

A w to, że Cordia wyłożyła 130 mln i nie zapewniła sobie jakiejś kontroli nad tym co się teraz dzieje w spółce też trudno mi uwierzyć.

a jednak to Cordia wzięła całą emisję.

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

h3rlitz napisał(a):
Bardzo dobre pytanie - skąd ta pewność?

Jednak ktoś ten papier nadal wywala. Ktoś kto albo nie obejmuje emisji nowych akcji albo po prostu czuje się "zrobiony" przez Zarząd i wychodzi realizując dużą stratę.

ja tam nie widzę wywalania :)

skąd pewność, że to ten inwestor objął emisję?

Mam na myśli podwykonawcę jako firmę zatrudniająca kilku, kilkunastu pracowników i wystawiającą fakturę. 45 zł to aktualna stawka netto za ich roboczogodzinę. Podwykonawca z tego musi zapłacić pracownikom wynagrodzenie, zus, podatki, ubrania robocze itp.

Tak, teraz to się zmieniło bardzo. Kiedyś budowlaniec to był zawód marnie opłacany, wręcz poniżany i wyśmiewany, teraz dobry fachowiec jest na wagę złota i się ceni. Dobry, wydajny murarz w Krakowie zarabia na rękę miesięcznie 7-8 tys.

Często się zastanawiam czy to zmiana na trwałe, czy zjawisko przejściowe związane z boomem w budowlance.

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 22 stycznia 2020 08:44:49
Liczba wpisów: 1 460
[0,43% wszystkich postów / 0,39 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,387 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d