Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

remix1977

remix1977

Ostatnie 10 wpisów
Przesunięte na 29 maja:
https://gpwcatalyst.pl/emitenci-obligacji-raporty?ph_main_01_start=show&ph_main_01_id=112531&title=Zmiana+terminu+publikacji+raport%F3w+okresowych+za+2017r.

Dzwoniłem też do spółki i potwierdziłem u Głównego Księgowego.
Pozdrawiam
Remigiusz

z ciekawości dają świadectwo za darmo, czy oprócz krojenia prowizji za sprzedaż obligacji, kroją też za świadectwo?

voyager napisał(a):
obligacje Idea Bank, nie są notowane na Catalyst, ale gdyby były też pewnie byłaby otchłań...Bank lokatami przebija sam siebie, pewnie co strachliwsi/przezorni ewakuują się przynajmniej poniżej limitów BFG, Być może chodzi o zagrożenie procesami i odszkodowaniami za missseling...?


Akurat są na Catalyst (IDA0820), ale nie są zbytnio handlowane. Pewnie dlatego, że są w funduszach obligacji i jak któryś z nich wciśnie SELL to się kurs posypie.

Na blogu znajdziesz również analizę wyników rocznych spółki PCC Exol. To nie tylko emitent obligacji, ale i wypłacająca niezłą dywidendę spółka notowana na GPW.

Analizę znajdziesz tutaj.

W czwartek 15.03.2018 z publiczną emisją obligacji startuje spółka PCC Rokita. Zapraszam na bloga po analizę jej wyników finansowych za 2017 rok.

Wpis znajdziesz tutaj.

O ofertach prywatnych nie może być głośno, bo publiczne informowanie o nich jest karalne :).

Gdy giełdy akcji są wysoko i wkrada się na nie niepewność, warto szukać alternatyw i "bezpiecznych przystani". Polecam wpisy na moim blogu pokazujące realne portfele obligacji korporacyjnych.

Wpis znajdziesz w tym miejscu.

Obligacje PKN Orlen można zakupić w placówkach Domu Maklerskiego PKO BP. Oczywiście najlepiej jest posiadać rachunek maklerski w DM PKO BP, ale nie każdy taki posiada lub nie warto go zakładać dla jednej emisji. Na obejście tego problemu jest jeden, bezpłatny sposób. Można tak zrobić, że finalnie obligacje Orlenu lądują na naszym “głównym” rachunku.

Kupować obligacje skarbowe można przez internet i do tego wystarczy tak zwany rachunek rejestrowy zakładany online na stronie zakup.obligacjeskarbowe.pl. Tak się składa, że rachunek ten prowadzony jest przez PKO BP i można na niego wpłacić środki na zakup obligacji PKN Orlen (to ważne, środki muszą być na rachunku, aby działać dalej).

Następnie w biurze maklerskim PKO BP (wizyta osobiście) podajemy ten rachunek (dokładnie mówiąc wystarczy dowód osobisty), a do tego rachunek naszego podstawowego biura maklerskiego, na którym finalnie obligacje PKN Orlen mają być zdeponowane (warto się przygotować w “długi” i “krótki” numer rachunku.

Link

z tym PKO nie jest źle, wystarczy r-k techniczny do wpłaty kasy mieć u nich (ten od obligacji skarbowych) i przy zapisie podajesz nr swojego docelowego r-ku maklerskiego i tam Ci rejestrują obligacje. Przećwiczone przy poprzedniej serii.

Szczególnie ta ostatnia nazwa firmy bardzo do niego pasuje...

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 25 września 2010
Ostatnia wizyta: 14 lipca 2018 10:13:54
Liczba wpisów: 411
[0,13% wszystkich postów / 0,14 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,207 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d