pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

compaq100

compaq100

Ostatnie 10 wpisów
DM BOŚ obniżył cenę docelową akcji Creepy Jar do 1.215 zł, utrzymał rekomendację "kupuj"
11/05/2110:04:09(PAP/NEWS)

Raport wydano przy kursie 850 zł. We wtorek o 9.40 akcje spółki są wyceniane po 805 zł.

"Podtrzymujemy pozytywnie nastawienie do Spółki, która obecnie kończy pracę nad wersją gry Green Hell na konsole, by ta mogła pojawić się na rynku w czerwcu. Wersja gry na PC okazała się sukcesem, a wolumen sprzedaży osiągnął 1,5 mln sztuk od premiery w trybie wczesnego dostępu w III kw. 2018 roku. W oparciu o nasze ustalenia wnioskujemy, że gry survivalowe na konsole cieszą się dużym powodzeniem, a te najbardziej popularne notują sprzedaż rzędu kilku mln sztuk. Zważywszy na już potwierdzoną wysoką jakość gry Green Hell i mocne wyniki sprzedaży podobnych gier dostrzegamy stosunkowo niewielkie ryzyko niepowodzenia w przypadku wersji konsolowej na PS4 i XboxOne." - napisano w raporcie.

Analitycy zakładają, że wolumen sprzedaży wersji na konsole osiągnie 310 tys. sztuk w ciągu 12 miesięcy, co odpowiada ok. 28 proc. wolumenu sprzedaży wersji na PC (po aktualizacji o tryb COOP). Nie wykluczają wystąpienia pozytywnej niespodzianki, ponieważ w większości gier survivalowych wersje na konsole sprzedawały się w większej liczbie, niż to prognozują

dla Green Hell.

Według prognoz DM BOŚ, Creepy Jar wygeneruje w 2021 i 2022 roku odpowiednio 30,4 mln zł i 26,9 mln zł skor. zysku netto (19xP/E na 2021 i 22x P/E na 2022 rok, co implikuje odpowiednio 34 proc. i 7 proc. dyskonto względem porównywalnych spółek) przy wsparciu dalszej sprzedaży gry Green Hell (wersja na PC) i jej dodatków oraz wersji konsolowej na PS4, X1 i VR (II -III kw. br.).

W 2023 roku prognozują skor. zysk netto w wysokości 45,96 mln zł, uwzględniając debiut nowej gry Chimera (IV kw. 2023), co implikuje 13x P/E na 2023P (36 proc. dyskonto wobec porównywalnych spółek).

Analitycy podtrzymują również wybór Creepy Jar jako ich faworyta w 2021 roku.

Depesza jest skrótem raportu, którego pierwsze rozpowszechnianie nastąpiło 4 maja o godz. 7:30. Autorem raportu jest Tomasz Rodak.

W załączniku zamieszczamy plik PDF z wymaganymi zastrzeżeniami prawnymi. (PAP Biznes)

"To jest najnowsza (aktualna) rekomendacja DM BOŚ"

Proszę o zakup spółki IMCOMPANY.Spółka z sektora rolnego o solidnych fundamentach.
Pokonany został opór 19,90,spółka w trendzie wzrostowym.

Proszę o zapisanie mnie do edycji portfelu SW 2021.

Proszę o sprzedaż Pointpack.
Zakup ERG,pokazali dobre wyniki,obecnie są w trendzie wzrostowym.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
ERG podał wyniki,które są całkiem przyzwoite ,"powyżej oczekiwań".
Wyniki mają dzisiaj pozytywne przełożenie na wycenę kursu za akcję ERG-u

Względnie film braci Sekielskich "ZABAWA W CHOWANEGO"

www.bankier.pl/wiadomosc/POLWA...
Polwax wznawia postępowanie dot.prospektu emisyjnego...

www.bankier.pl/wiadomosc/POINT...

W 1 kwartale Spółka uzyskała przychody ze sprzedaży w kwocie 9 013 000 notując ich wzrost o 144% w porównaniu do 1 kwartału 2019r. oraz wypracowała zysk netto w kwocie 1 059 900zł i wskażnik EBITDA wynoszący 1 465 900 zł co stanowi dynamikę r/r ca150%.

POINTPACK to firma informatyczna, która stworzyła system dostaw paczek integrując firmy kurierskie oraz sieci handlowe.

Kluczowa jest umowa z siecią Żabka, w której można odebrać i nadać przesyłki oraz firmami kurierskimi DHL (główny partner) i Poczta Polska. Usługa dostępna jest również w sieci Kaufland. W sieci jest już ponad 6400 punktów.

Liczba zrealizowanych przesyłek wzrosła o 602% w 2019 roku, co przełożyło się na osiągniecie przychodów ze sprzedaży w kwocie 27,1 mln zł (+618%) i zysku netto 4,1 mln zł (vs. 42 tys. zł w 2018 r.).
Publikacja raportu za I kwartał 2020r w dniu 14.05.2020r.

Wyniki opublikowane przez spółkę są dobre,a w porównaniu do konsensusu-prognoz B.M.wręcz znakomite.Dobrze to świadczy o spółce,natomiast takie duże "rozjechanie" prognoz wystawia negatywne świadectwo autorom.

Wojetek napisał(a):
Cytat:
Proszę o sprzedaż Ciechu .
Proszę zakup Pointpack.


Przypominam o uzasadnieniu zakupu :)

PointPack umożliwia odbieranie i nadawanie paczek kurierskich w punktach handlowych.
Rok ubiegły był pierwszym z działalnością w pełnym zakresie,był przełomowy.Spółka osiągnęła dużą dynamikę wzrosty.
Uważam,że w obecnym roku w określonej sytuacji związanej z korona wirusem dynamika wzrostu powinna być co najmniej utrzymana....co będzie pozytywnym przełożeniem na kurs Point Pack.

Proszę o sprzedaż Ciechu .
Proszę zakup Pointpack.

www.bankier.pl/wiadomosc/Dolar...
Trudno obecnie dyskutować na temat kierunków rynku,uważam ,że sytuacja jest b.poważna i każdy scenariusz jest możliwy.......
Wydaje się,że obecnie właściwym rozwiązaniem jest być obecnie poza rynkiem.

Uważam,że w prognozach na podstawie AT oraz informacji należy w obecnej chwili zachować bardzo dużą powściągliwość.Powód jest bardzo prosty obecnie na giełdach panuje b.duża panika Sytuację związana z obecną zmiennością rynku wykorzystują w dużej mierze"kombinatorzy'' i kursy spółek są związane przez nich na krótko terminowy zysk.Spekulanci graja obecnie na spadki.

Uzasadnienie wyboru Ciechu.
Mój wybór to wybór długoterminowy.
Inwestycje w produkcję sody oczyszczonej i soli zostały ukończone i pozytywnie wpłyną na zwiększenie wyników finansowych w roku 2020 i następnych..

Poproszę o zapisanie w konkursie 2020r.Poproszę o zakup Ciechu.


11bit w portfelu na listopad DM BOŚ.....
www.bankier.pl/wiadomosc/DM-BO...

www.biznesradar.pl/rekomendacj...
Rekomendacja mbanku kupuj 483,00zł. z dnia 06.11.2019r.

Dzisiaj Dom Maklerski mbank opublikował rekomendację z dnia 2019.11.06 dla 11bit
Kupuj cena docelowa 483,00 pln.

www.money.pl/gielda/polwax-zlo...
Polwax złożył wniosek do KNF o zawieszenie postępowania odnośnie prospektu emisyjnego...

Zysk netto jednostki dominującej Ciechu wyniósł w pierwszym kwartale 2019 roku 62,6 mln zł wobec 61,9mln zł konsensusu - podała spółka w raporcie kwartalnym....
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Zysk operacyjny Polwaksu wyniósł w 2018 roku 22,3 mln zł wobec 22,2 mln zł przed rokiem. EBITDA wzrosła w tym czasie do 27,2 mln zł z 27 mln zł w roku 2017........

Proszę o zakup DINOPOL.
Aktualnie wycena spółki znajduje się w konsolidacji.Po pokonaniu granicy na wysokości 100,00 kurs spółki ma szanse na wybicie.Spółka posiada obecnie dobre fundamenty.

Zgłaszam udział w 2019r.

Zarząd Getin Noble Bank S.A. („Emitent”, „Bank”) informuje, że w dniu 20 grudnia 2018 r. postanowił o rozpoczęciu działań mających na celu przygotowanie procesu scalenia (połączenia) akcji Banku......

www.money.pl/gielda/komunikaty...

...to jest przy założeniu jak w kolejnych latach spółki przynoszą stratę.
Przypadku gdy spółki przynoszą zysk płacimy podatek zwiększony w następnych latach.
Twoja analiza dot.przypadku określonego (zawężonego),jest dużo wariantów gdzie zasada działa odwrotnie.


Redukcja zysku za dany rok przez sprzedaż spółek,które mają obecnie stratę i następne kupowanie ma moim zdanie krótkoterminowy zysk.W ten sposób obniżamy jej wartość zakupu, by przy wzrostach kursu oraz sprzedaży mieć wyższy zysk i zapłacić "większy"podatek.
Wydaje się,że w długoterminowej perspektywie nie ma określonego zysku z takiej operacji.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
Wyniki Impexmetalu są dobre ,powyżej oczekiwań analityków.

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

www.money.pl/gielda/wiadomosci...

Polnord odnotował 3,31 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2017 r. wobec 16,93 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

businessinsider.com.pl/finanse...

Boryszew odnotował spory wzrost skonsolidowanego zysku netto. W 2017 roku było to 173,01 mln zł wobec 134,58 mln zł zysku rok wcześniej

Czytasz niedokładnie forum w poście przed Twoim "sasky" dokładnie wyjaśnił sytuację obecną Synthosa.

Realizacja zapowiedzianej strategi Impexmetalu na lata 2018-2019.
[Zarząd Impexmetal S.A. (Emitent, Spółka), informuje, że w dniu 19 stycznia 2018 roku podpisał z Achenbach Buschhutten z siedzibą w Kreuztal (Niemcy) dwie powiązane ze sobą umowy na dostawę i montaż nowej walcarki zimnej w Zakładzie Aluminium Konin.siedzibą w Kreuztal (Niemcy....
www.money.pl/gielda/komunikaty...

www.money.pl/gielda/wiadomosci...

Wśród blisko 500 spółek z warszawskiej giełdy wyróżnia się w poniedziałek jedna. Biotechnologiczny Mabion, który pracuje nad lekiem na białaczkę i chłoniaka, poinformował o pozytywnych wynikach testów. Na reakcję inwestorów nie trzeba było długo czekać.

www.bankier.pl/wiadomosc/Borys...

Boryszew, w ramach przeglądu opcji strategicznych, uwzględni scenariusz ewentualnego zbycia aktywów z sektorów automotive oraz przetwórstwa aluminium - poinformowała spółka w komunikacie. Zarząd zamierza rozpocząć wstępne rozmowy z potencjalnym inwestorem celem ustalenia warunków, zakresu i trybu przeprowadzenia potencjalnej transakcji.

Proszę o wyjaśnienie dlaczego nie doszło do realizacji mojego zlecenia.

Poproszę o realizacje zakupu Polnordu.
Analiza techniczna jest opracowana na forum przez-krewe.
Natomiast fundamentalnie spółka jest wg.analityków nie doszacowana,moim zdaniem ma duży potencjał jeżeli chodzi o kurs wzrostowy.
Miałem Polnord w portfelu 2017 r.-powyższe argumenty zostały przez inwestorów uwzględnione b.póżno bo w 2 połowie grudnia,uważam że rok 2018 będzie dla posiadaczy akcji b.satysfakcjonujący.

Zgłaszam się do konkursu.

edit@: eMPe
Wydaje się,że wezwanie Synthosu dojdzie do skutku.
Fundusze mają okazję tak duże ilości akcji jednorazowo sprzedać,po cenie przynoszący im niemały zysk.Jak wcześniej pisałem uważam,że cena za akcję na wezwanie została wstępnie z funduszami uzgodniona.


Najważniejsze,że POLNORD zrealizował dotychczasowy plan strategiczny na lata 2016-2019,a złożone cele planu w pełni ma zrealizować celem osiągnięcia opisanych złożeń w strategi spółki. Z wypowiedzi Prezesa Krawczyka oraz podanych wyników za 3 kwartały wynika,że szereg nieprawidłowości w spółce usunięto.Polnord obecnie znajduje się na dobrej drodze celem osiągnięcia wyników satysfakcjonujących inwestorów,co będzie miało pozytywne wpływ na przełożenie kursu akcji spółki.

Boryszew za 3 kwartały uzyskał wyniki:
przychody:za3 kwart.2017r.-4 692 984 tys.zł
za3 kwart.2016r.-4 221 742 tys.zł.
Dynamika wzrostu r/r przychodów- 12%

zysk netto przypadające jednostce dominującej:za 3kwart.2017r-185 336 tys.zł
za 3kwart.2016r-126 o95 tys.zł.
Dynamika wzrostu r/r zysku netto-31%

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Wyniki Boryszewa wg.mnie są pozytywną niespodzianką.Wyniki są powyżej oczekiwań rynku i analityków.
Jutro o godz.9,30 jest konferencja Prezesa J.Michniuka poświęcona komentrzowi uzyskanym wynikom oraz dalszego rozwoju i perspektyw spółki.

Ogłoszony w czwartek w Niemczech plan dla firmy motoryzacyjnej Opel, przejętej latem tego roku przez Grupę PSA, zakłada utrzymanie wszystkich europejskich zakładów Opla - wynika z komunikatu firmy, do której należą także fabryki w Gliwicach i Tychach.

www.bankier.pl/wiadomosc/Opel-...

Dobra perspektywa firmy motoryzacyjnej Opel,będzie miało pozytywny wpływ na koniunkturę Boryszewa..

Po trzech kwartałach tego roku Grupy Kapitałowa Impexmetal zwiększyła wolumeny, co przy wyższych cenach pozwoliło także zwiększyć przychody. Wyższe od ubiegłorocznych są także zyski
www.stockwatch.pl/przeglad-pra...

Raport skonsolidowany wyników Impexmetalu za 3 kw 2017r.
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...
Wyniki powyżej oczekiwań..

Tak ,zgadza się tylko jeden fundusz posiada powyżej 5 %,ale pozostałe ,które wymieniłem w sumie posiadają ca.20%.Drugi fundusz w kolejności tj.NATIONALE-NEDERLANDEN OFE jest pod progiem 5% i posiada przeszło ca 4%akcji Synthosa.

Wypłata znaczących dywidend od 2011r.(w sumie za ten okres 2,92zł.),gdzie decyzja należała tylko do głównego akcjonariusza p.M.Sołowowa moim zdaniem miała na celu częściowe sfinansowania obecnego wezwania i w efekcie zdjęcia spółki Synthos z giełdy.
Co do ceny wezwania.która wynosi 4,78 zł.decydujące zdanie o decyzji wysokości posiadają fundusze,których udział obecnie wynosi ponad 20% w akcjonariacie Synthosu:OFE AVIVA BZ WBK,NATIONALE-NIDERLANDEN OFE,PZU ZŁOTA JESIEŃ,OFE AXA...
Wg.mojej opinii cena ustalona na wezwaniu z punktu widzenia inwestora indywidualnego jest niesatysfakcjonująca.Ustalenie terminu wezwania na m-ce listopad,grudzień jest niezbyt korzystne dla inwestora indywidualnego z uwagi na przypadające w tym okresie wyniki spółek oraz możliwa decyzja przydzielenia dywidendy.
Z wykresu notowań spółki wyrażnie można zauważyć,że kursy za akcje w okresie stycznia do maja tego roku oscylowały powyżej 5,00zł.osiągając maksimum kursu tj. 6,10zł. w dniu 17.02.2017r.Również we wrześniu i pażdzierniku oscylował około 5,00zł.
W dniu ogłoszenia wezwania inwestorzy indywidualni nie mają żadnego dyskonta wynikające z różnicy kursu.
Powodzenie obecnego wezwania jest zależne tylko od decyzji funduszy,które mają większą wiedzę i informacje na temat spółki od inwestora indywidualnego.Wydaje się,że wstępnie(przynajmniej sondażowo)p.M.Sołowowa zna wstępne stanowiska funduszy na temat kursu.
Natomiast jeżeli chodzi o argumentację i analizę inwestora indywidualnego,to uważam,że cena na wezwaniu powinna wynosić powyżej 5,00zł.,natomiast ile cyfr po przecinku to trudno dzisiaj określić z uwagi na brak dokładnych danych do wyceny spółki.
Wiadomo również,że ocena indywidualnego inwestora nie jest zawsze zbieżna z oceną,interesem i decyzją głównego akcjonariusza.
Jet to jego prawo,przywilej i inwestor indywidualny ten czynnik powinien również uwzględnić przy zakupie/sprzedaży akcji

Michał Sołowow, jeden z najbogatszych Polaków, chce wyprowadzić z Giełdy Papierów Wartościowych swoją największą spółkę Synthos. Miliarder kontrolujący dziś 63 proc. akcji chemicznego koncernu, za pełną kontrolę nad spółką gotowy jest zapłacić inwestorom łącznie ok. 2,5 mld zł.

www.money.pl/gospodarka/wiadom...

Zysk netto grupy Boryszew, przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej, wzrósł w II kw. 2017 roku do 66,1 mln zł z 31,3 mln zł przed rokiem.

Zysk operacyjny wzrósł do 95,3 mln zł z blisko 90 mln zł w analogicznym okresie 2016 r., a przychody do 1,57 mld zł z 1,4 mld zł w II kw. 20www.stockwatch.pl/forum/themes... r.


www.bankier.pl/wiadomosc/Zysk-...

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...
Wyniki Boryszewa za 1 półrocze dobre, powyżej oczekiwań analityków!.Czekamy na konferencję prasową Boryszewa dziś o godz.9,30 mająca omówić i skomentować wyniki za 1 półrocze.

To co piszesz są "domysły",które nie maja żadnego przełożenia na kurs Boryszewa.
Wszystko będzie wiadome 30.08.2017r na konferencji prasowej o godz 9,30 po opublikowaniu wyników Boryszewa wraz z komentarzem za 1 półrocze 2017r .
Sądząc po wynikach Impexmetalu,które są co najmniej b. przyzwoite ,powinno...

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Wyniki moim zdaniem dobre- powyżej oczekiwania rynku,dynamika wzrostu w stosunku do ubiegłego półrocza ca.16%.
SW proszę o profesjonalną analizę wyników Impexmetalu za 1 półrocze 2017r.

Synthos przeprowadził testy na utratę wartości zagranicznych aktywów segmentu styrenowego, nabytych w 2016 r., poinformowała spółka. Wpływ wartości odpisu, po uwzględnieniu efektu podatkowego, na skonsolidowany i jednostkowy zysk netto za I półr. 2017 roku wynosi 112 mln zł. [i][/i]
www.money.pl/gielda/wiadomosci...

Iformacja moim zdaniem nie będzie miała znaczącego wpływu na wycenę kursu akcji Synthosu.
Wartość odpisu jest już ujęta przez akcjonariuszy w wartości wyceny akcji..

biznes.onet.pl/gielda/wiadomos...
– Rozpoczęliśmy proces produkcji dwóch prototypowych konstrukcji przewodów napowietrznych – mówi Krzysztof Kuczmański, dyrektor oddziału Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina. To innowacyjne w polskiej energetyce rozwiązania.

www.parkiet.com/artykul/151639...

Propozycję zbudowania zespołu specjalistów średniego szczebla największych polskich firm chemicznych wystosował prezes Synthosu Zbigniew Warmuz podczas Kongresu Polska Chemia w Toruniu. Pomysł, choć uznany za szalony, spodobał się Orlenowi, Lotosowi, Grupie Azoty i PCC Rokita.

Uczestnicy Kongresu Polska Chemia zgodzili się, że rozwój innowacji jest kluczowy dla rozwoju polskiej chemii. Innowacje to mogłyby uzyskać nowy wymiar, jeśli firmy połączyłyby siły.

@ Wojetek- pomyliłeś się o miesiąc,chodzi o podsumowanie maja,półroczne za m-c czerwiec.

www.bankier.pl/wiadomosc/Trigo...

www.bankier.pl/wiadomosc/Trigo...

Jak można wiarygodnie oceniać"rekomendacje" DM Trigon,skoro zaledwie w niecałe 5 m-cy różnica wyceny wynosi 1,77zł za akcję...

Takimi"rekomendacjami" powinien zająć się KNF oraz Zarząd GPW,SII..

www.parkiet.com/artykul/151595...
Jest również stanowisko Romana Karkosika w formie"Oświadczenia"

Oświadczenie

Jestem głęboko zdumiony i zaskoczony faktem przedstawienia mi przez prokuraturę zarzutów dotyczących manipulowania akcjami Krezusa w 2012 roku. Co prawda do tej pory nie otrzymałem uzasadnienia tej decyzji, jedna...


www.pb.pl/iskrzy-na-liniiknf-r...

Dzięki bardzo za fachową analizę wyników Boryszewa.

biznes.onet.pl/gielda/komunika...
Wynik Boryszewa za I kwartał jest powyżej oczekiwań analityków,zgodnie z zapowiedzią Zarządu.
Anty teresa jest prośba o fachową analizę wyników Boryszewa.

>> Treść Komunikatu
Jednak Walne Zgromadzenie podjęło decyzje o wypłacie dywidendy w wysokości 1.03zł.
Wypłata drugiej cześci w wysokości 0.50 zł nastąpi 29.05.2017r.

Kod:
mod: zmieniam na link wewnętrzny


infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Synthos wypracował w I kwartale 2017 r. zysk netto jednostki dominującej w wysokości 365 mln zł wobec 50 mln zł zysku rok wcześniej - podała spółka w raporcie kwartalnym. Konsensus PAP zakładał 245,9 mln zł zysku.

Dariusz Krawczyk, prezes Polnord SA: Pierwszy kwartał tego roku zamknęliśmy z 27-procentowym wzrostem sprzedaży w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym. To najwyższy wynik w historii firmy. Jest to widoczny efekt przyjętej w ubiegłym roku strategii na lata 2016-19. Planujemy w tym roku wprowadzić do sprzedaży około 1450 mieszkań, a sprzedać około 1250. Realizowana strategia zakłada, że do 2019 roku osiągniemy roczną sprzedaż na poziomie 1500 mieszkań oraz będziemy generować co najmniej 500 milionów złotych przychodu
www.bankier.pl/wiadomosc/Dariu...

- Polska przestała już być miejscem, w którym dla zagranicznych inwestorów liczyła się przede wszystkim tania siła robocza, a wszystkie ważne decyzje zapadały za granicą - mówi w wywiadzie dla WP money Jarosław Michniuk, prezes spółki Boryszew
www.money.pl/gospodarka/wiadom...

Moim zdaniem skorzysta każdy akcjonariusz-oczywiście proporcjonalnie do udziałów w spółce.
Skup akcji po obecnych cenach i przeznaczonymi na ten cel środkami spowoduje (zmniejszenie ilości akcji)free-float z 38,1% obecnie do 13%.Będzie to miało pozytywne przełożenie na wartość kursu akcji.
Efekt tej informacji jest widoczny w wzrostach kursu akcji w dniu dzisiejszym.

www.money.pl/gielda/wiadomosci...
Akcjonariusze Synthosu b.pozytywnie reagują i oceniają propozycję buy-back na kwotę 1754,7mln.zł na WZA dnia 08.05.2017r...
Moim zdaniem po wypłacie już(28.12.2016) sowitej dywidendy za 2016r,ta propozycja jest korzystna dla spółki oraz akcjonariuszy.

Wielkie porządki

— Ten rok będzie kluczowy. Chcemy maksymalnie zagospodarować bank ziemi, by wykorzystać dobrą koniunkturę w branży. Planujemy uruchomić 10 projektów i sprzedać około 1500 lokali przy stabilnie rosnących cenach — mówi Dariusz Krawczyk

www.pb.pl/cala-naprzod-w-polno...

Proszę o zakup Polnordu.Z AT i prognozy wyników spółka ma potencjał wzrostowy.

Sprzedałem Amice po opublikowanych wczoraj wynikach za 4Q,które były poniżej moich założeń oraz konsensusu analityków.
Aviaamal po analizie spółki i opublikowanych wynikach widzę potencjał wzrostowy w przychodach i zysku spółki.

Proszę o zakup Aviaaml.

Proszę o sprzedaż Amici.

Inwestycja składa się z trzech etapów, z dostępnymi mieszkaniami o powierzchni od 57 do 102 m2 i cenie od 5 825 zł za m2. Docelowo w ramach inwestycji powstanie 96 apartamentów, po 6 w jednym budynku.

"Zainteresowanie kupnem apartamentów w inwestycji Brama Sopocka rośnie. Dotychczas sprzedaliśmy ponad 50% lokali. Przez lata naszej działalności obserwujemy, jak zmieniają się i rosną oczekiwania Polaków. Model działania dopasowujemy do potrzeb rynku. Apartamenty dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom zainteresowanym nową formą lokowania kapitału w nieruchomości" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.


wiadomosci.stockwatch.pl/polno...www.stockwatch.pl/przeglad-pra...
Grupa Boryszew działa w kilku obszarach, co daje dużą stabilizację dla grupy. W każdą z tych dziedzin w równym stopniu inwestujemy. Ostatnio bardzo dynamicznie rozwija się segment aluminium, którego konsumpcja rośnie o kilka procent rocznie.

www.parkiet.com/artykul/150305...
Mamy odpowiedż dlaczego spółki skarbu państwa są inwestycjami o dużym stopniu ryzyka.
Idea może słuszna, ale ręczne sterowanie nie ma nic wspólnego z gospodarką rynkową..

Proszę o zakup Amici.

Zgłaszam swój udział w edycji 2017r.

Imepexmetal ma umowę na dostawę wyrobów aluminiowych z Mahle Behr na lata 2017-2019 w wysokości 341mln.zł.....
www.money.pl/gielda/wiadomosci...

@konris
Decyzja Zarządu Synthosa odnośnie wypłaty dywidendy podjęta dzisiaj jest ostateczna.

Wydaje,się że Zarząd Synthosa musiał podjąć decyzję o odwołaniu uchwały z 07.03.2016 z uwagi ,że treść tej uchwały rekomendowała nie wypłacenie dywidendy,tylko przeniesienie środków na kapitał zapasowy.Taka kolejność uchwał oraz ich treść ze względów formalnych musiała nastąpić.
Treść uchwały z 07.03.2016r.
www.bankier.pl/wiadomosc/SYNTH...


infostrefa.com/infostrefa/pl/w...
Zrząd Synthosa podjął dzisiaj decyzję o wypłate zaliczki na poczet dywidendy...
Zaliczka dywidendy wysokości 0,53 zł. brutto,termin wypłaty zaliczki 28.12.2016r.

Po trzech kwartałach 2016r. Polnord uzyskał zysk netto na poziomie 5,6 mln.zł.oraz 156,6 mln.zł. przychodów.....
pulsinwestora.pb.pl/4647515,47...

Konferencja prasowa prezesa J.Michniuka-Boryszeew chce mocno zintegrować,grupę.ale kapitałowo....
www.stockwatch.pl/przeglad-pra...
Konferencja prasowa Prezesa w dniu dzisiejszym, odbyła się na której nie udzielono konkretnych odpowiedzi odnośnie strategii spółki na najbliższe lata oraz zamiarów biznesowych Grupy Kapitałowej na najbliższy okres.
Powtórzył się scenariusz z poprzednich konferencji prasowych gdzie informacje o spółce są podawane w sposób ogólny,bez konkretów.

www.bankier.pl/wiadomosc/BORYS...
Przychody spadły,natomiast zysk wzrósł..
Wyniki Boryszewa zgodne z prognozami analityków.SW proszę o omówienie i analize wyników.

Prezes producenta ciągników i maszyn rolniczych Karol Zarajczyk powiedział, że pokłada duże nadzieje w wizycie prezydenta Senegalu. - Mamy oficjalną audiencję z samego rana,
www.money.pl/gospodarka/wiadom...

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...
Proszę SW omówienie i komentarz wyników Synthosa za 3 Q 2016r..

Przetwórca tworzyw sztucznych po III kwartałach zwiększył przychody i czysty zarobek. To głównie efekt uruchomienia nowych linii produkcyjnych i wzrostu eksportu......
www.parkiet.com/artykul/149671...

Fabryka Grupy Boryszew - Maflow w Meksyku - rozpocznie w listopadzie br. produkcję komponentów dedykowanych dla samochodów VW Teramont, poinformowała spółka....
www.money.pl/gielda/wiadomosci...

Cytat:
W samym III kwartale 2016 r. sprzedaż ważona wyniosła 236 lokali, podczas gdy w analogicznym okresie 2015 r. deweloper zakontraktował 269 lokali. Liczba przekazań wyniosła, według danych ważonych, 200 lokali w porównaniu do 282 rok wcześniej, podano również.


www.money.pl/gielda/wiadomosci...
Polnord sprzedał netto 782 lokale w 3 kwartałach 2016r. ..

Kod:
mod: Dodawaj cytaty do linków!

www.stockwatch.pl/przeglad-pra...
Aviva OFE zwiększyła zangażowanie w akcjonariaci Synthosu do 5,05%....

Zgadzam się z poprzednikami odnośnie opinii dotyczących "ostrych" spadków kursu.Wydaje się,że kurs w wyniku "jak napisał smyrko1"-lekkiej paniki zaliczył minimum.Po tym przesileniu kursu powinna nastąpić korekta spadków.
gpwinfostrefa.pl/espi/pl/repor...
Komunikat ESPI Polnordu o zakupie przez Prezesa D.Krawczyka akcji...

www.stockwatch.pl/przeglad-pra...
Komentarz prasowy w sprawie dywidendy Synthosa..

W uchwale nr.3/2016 par.2 wyrażnie jest,że kwota przeznaczona na kapitał rezerwowy jest w dyspozycji Zarządu Synthosa.
Dalsze decyzje co do wypłaty dywidendy należą do Zarządu Synthosa.

www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl...(opis)
Wydaje się,że ten opis w linku wyjaśnia jednoznacznie treść uchwały NWZA Synthosu.

Ponieważ Boryszew jest w trendzie wzrostowym i zbliża się do oporu i szczytu kursu z 2014r który wynosi ca. 7,00zł.
Mam prośbę do SW o Analizę Techniczną spółki.

Z A.T.Synthosu wynika,że kurs od 20.07.2016r.jest w konsolidacji c.a.4,00zł i istnieje szansa,że po NWZAtj.19.09.2016r. nastąpi mocne odbicie kursu.
@Sasky można prosić o profesjonalną analizę techniczną Synthosu.

Jutro tj.19.09.2016r.NWZA Synthosu w.s.zmiany przeznaczenia kapitałów zapasowego i rezerwowych,utworzonych z zysków z lat ubiegłych i przeniesienie ich na kapitał rezerwowy utworzony z przeznaczeniem na wypłatę dywidendy lub zaliczki na poczet dywidendy oraz zmiany statutu.
Wydaje się,że decyzja NWZA co do wypłaty dywidendy jest przesądzona-NWZA Synthosu zwołano na wniosek głównego akcjonariusza p.M.Sołowowa.Sprawa otwartą jest kwota i termin.

www.money.pl/gielda/wiadomosci...
Ursus uruchomił nową halę produkcyjną w Lublinie..

budownictwo.wnp.pl/polnord-kon...
Polnord kończy inwestycje w Szczecinie...

Poproszę o zakup Examobile.

Proszę o sprzedaż PND.

Ja również jestem mocno zainteresowany omówieniem raportu. Obecna wycena spółki biorąc pod uwagę wynik za I półrocze wydaje się bardzo atrakcyjna. Może doszukacie się tu jakiś trupów w szafieEh?

chemia.wnp.pl/jest-zgoda-komis...
Jest zgoda Komisji Europejskiej na zakup przez Stynthos francuskiego Ineosa za 350 mln.zł.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Dołączył: 5 grudnia 2010
Ostatnia wizyta: 9 czerwca 2021 11:56:59
Liczba wpisów: 608
[0,16% wszystkich postów / 0,16 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,283 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,27% +33 853,81 zł 53 853,81 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło