pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

BearHand

BearHand

Ostatnie 10 wpisów
Update

Cytat:
Akcje Novavax rosły 38 proc. Firma farmaceutyczna otrzymała 1,6 mld USD finansowania na produkcję szczepionki przeciw koronawirusowi NVX-CoV2373.

Regeneron Pharmaceuticals zyskał 1,5 proc. Spółka podała, że otrzymała 450 mln USD na opracowanie leku opartego na przeciwciałach na koronawirusa, którego pierwsze dawki mogą pojawić się już pod koniec lata.

https://stooq.pl/n/?f=1363315

Ciekaw jestem, kto pierwszy zacznie masowa sprzedaz.

Wyścig nabiera rozpędu:

Cytat:
Brazylia rozpoczyna testy chińskiej szczepionki przeciwko koronawirusowi

Badania nad chińską szczepionką przygotowaną przez Sinovac Biotech Ltd., firmę biofarmaceutyczną z Pekinu, będzie prowadził Instytut Butantan z San Paulo. Umowa z Sinovac obejmuje nie tylko próby szczepionki ale także przeniesienie technologii jej produkcji do Brazylii.


stooq.pl/n/?f=1362764&c=0&...


Konstruktywna to ona by była, gdybyś wyciągną jakieś wnioski.
Jak dla mnie to te Twoje posty jedyne czemu mają służyć to podbiciu wejść na YT. Serio kup pożądne książki, poświęć okres wakacji na lekturę a zyskasz podstawy AT.

Jak nie będzie to żegnam się z akcjami. Zakładam, że jednak będzie bo jest w akcjonariacie nowy podmiot znaczący i może chcieć odzyskać część gotówki wydanej na zakup akcji.

Wczoraj ciekawy artykuł w onecie się pojawił:

Cytat:
Według obecnych statystyk odsetek śmiertelności jest koszmarnie wysoki, bo wynosi 4,2 procenta. Ale jeśli się okazuje, że liczba zachorowań jest niedoszacowana około 30 razy, a liczba zgonów jest niedoszacowana tylko dwu- lub trzykrotnie, to się okazuje, że nie mamy średnio 4 zgonów na 100 osób, ale 4 zgony na 1000 osób, a to już jest zupełnie inna skala zjawiska.

wiadomosci.onet.pl/kraj/korona...

I jeszcze taka ciekawostka:
Cytat:
W wodach ściekowych Barcelony już w marcu 2019 roku znajdował się koronawirus - wynika z badań miejscowego uniwersytetu opublikowanych w piątek przez tę hiszpańską uczelnię. To dotychczas najwcześniej potwierdzony na świecie przypadek obecności nowego wirusa SARS-CoV-2.

www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/h...

Retesty i tyle. Swiat juz wie z czym to sie je. Poza tym trwa wyscig:

Cytat:
Na świecie prowadzone są badania nad ponad 100 możliwymi szczepionkami przeciwko Covid-19, 15 z nich weszło w fazę testów klinicznych - przypomina agencja Reutera

https://stooq.pl/n/?f=1361382

Tak do poczytania w temacie wodoru:

www.jsw.pl/odpowiedzialny-bizn...


liderzyinnowacyjnosci.com/jsw-...

Cytat:
O co toczy się gra?

– Nie mówimy o typowej, malutkiej skali laboratoryjnej. Takie coś nie ma już większego sensu. Mówimy o skali półprzemysłowej. Ta produkcja, w ramach planowanego wniosku, to 25-27 kg wodoru na godzinę. Dla zobrazowania – auto do przejechania 100 km potrzebuje ok. 0,85 kg. Ta skala więc nie jest mała – tłumaczy szef wodorowego projektu.

Czy mógłbyś wrzucać przynajmniej jednego screena do tych linków na YT, nie każdy jest fanem tego serwisu i reklam jakie tam są wyświetlane.

Dawno nie pisałem, więc wtrącę dwa słowa:
technicznie - Na wykresie miesięcznym (wyższa wiarygodność ) było wyjście z IB górą, kurs teraz flirtuje z dawnym wsparciem

kliknij, aby powiększyć

fundamentalnie - pobudzenie gospodarki zapewne odbędzie się poprzez inwestycje infrastrukturalne, które powinny poprawić popyt na produkty stalowe

W temacie sprzedazy, Mittala i i sytuacji w spolce dosc szeroko wypowiadal sie prezes Dyczko na konferencji wynikowej. Ogladalem live w necie pewnie sa tez streszczenia.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Dołączył: 3 października 2018
Ostatnia wizyta: 8 lipca 2020 11:40:07
Liczba wpisów: 532
[0,15% wszystkich postów / 0,82 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,584 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +130,10% +26 019,72 zł 46 019,72 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d