pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

BearHand

BearHand

Ostatnie 10 wpisów
Te turbo ing jakos mi nie leza, jesli juz certy to lepiej raiffeisena z dzwignia, np. RCFL3GOLD

Co do ceny złota to jakies zejscie o kilkadziesiat $ pewnie jest mozliwe, pytanie kiedy i czy bedzie.

Ja przymierzam sie do zakupu monet 1oz, lisci/Krugerranów

W temacie z przed paru miesiecy: businessoutsiderpl.wordpress.c... w artykule sa tez ciekawe linki, ktore warto przejzeć.

Joker napisał(a):
A co myślicie o takim scenariuszu, że PZU przejmie mBank i połączy z Aliorem? Na ile to jest prawdopodobne?

Raczej mało prawdopodobne, już teraz PZU ma dwa banki o jeden za dużo. PeKaO to dojna krowa więc nie sprzedadzą co innego Alior, tutaj pewnie za jakiś czas wróci temat przejęcia przez ten pierwszy.

mBank widzę pod skrzydłami jednego lub drugiego PKO/PeKaO, podobnie z Aliorem.

Już analiza prospektu dawała wiele do myślenia a Pan longterm sprzedaje swoje usługi/opinie jak każdy inny przedsiębiorca, trzeba o tym pamiętać. Ten sam Pan swego czasu pochlebnie $$ się wypowiadał na temat spółek z branży windykacji, dziwnym trafem jedna jest zawieszona a druga spada i końca nie widać.

Ilość nie przekłada się w jakość, rynek zdaje się to w końcu rozumieć.

Zobaczymy jak skoncza tydzien, na tygodniach moga prawe ramie rysowac

Nie było pozytywnego zaskoczenia wynikami pod ktore byly wzrosty wiec kurs zalicza korekte.

Dzisiaj nudą nie wiało, sądzę że to zagranica skracała dziś banki po doniesieniach w kwestii frankow. W dzień nie wyjdą a ogloszenie TSUE coraz bliżej więc kierunek jest już obrany dla rynku. Bedzie ciekawie jak TSUE zaskoczy i ogłosi coś pozytywnego, w co raczej nikt dzis nie wierzy.

Inne TFI przejmie zarzadzanie i zajmie sie wyplata srodkow z umorzen bo pewnie sporo osob zleci wycofanie.

Joker napisał(a):
Odniosłem wrazenie jakby nastepowal transfer tych (w moim przekonaniu) przewartosciowanych papierow od inwestorow z usa do europejskich.

To by mogłoby być ciekawe. Inwestorzy z USA korzystając z mocnego dolara i gotówki od europejskich kolegów za jakiś czas zbiorą tanie akcje na starym kontynencie (w tym u nas) :)

I jeszcze jeden bardzo interesujący wykres przed weekendem, który pasuje mi do całej układanki:

kliknij, aby powiększyć

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 20 października 2019 15:44:19
Liczba wpisów: 245
[0,07% wszystkich postów / 0,64 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,385 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d