Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

BearHand

BearHand

Ostatnie 10 wpisów
Joker napisał(a):
Odniosłem wrazenie jakby nastepowal transfer tych (w moim przekonaniu) przewartosciowanych papierow od inwestorow z usa do europejskich.

To by mogłoby być ciekawe. Inwestorzy z USA korzystając z mocnego dolara i gotówki od europejskich kolegów za jakiś czas zbiorą tanie akcje na starym kontynencie (w tym u nas) :)

I jeszcze jeden bardzo interesujący wykres przed weekendem, który pasuje mi do całej układanki:

kliknij, aby powiększyć

Ulica za wielką wodą ubierana w papiery, ciekaw jestem jak zakończy się ten tydzień ale coś mi doświadczenie podpowiada, że niedźwiedź dopiero wychodzi z gawry.

Ciekawa grafika:

kliknij, aby powiększyć

Optymizm ulicy w USA jest skrajnie wysoki, wiec zakładam że trwa jej ubieranie. Złoto dość mocno się trzyma i mamy skok zmienności na wykresach akcji. Jak dla mnie rynek będzie rysował układ kończący, podwójny szczyt lub jakis RGR. Globalny EPS też już nie rośnie.
stooq.pl/mol/?id=4912&sear...
Cytat:
Spójrzmy zatem na zachowanie kroczącego EPS'a dla MSCI World Index. Ten z kolei, po dwóch latach wzrostu, od roku idzie już w bok. Giełdowe byki dostają więc kolejne ostrzeżenie, zwłaszcza na rynkach z najwyższymi wycenami (USA).

Samochody, motocykle tracą na wartości a papiery pseudowartościowe mają znikomą wartość. Do spółki jak trafi 25% z kwoty o której piszą to max.

Dokładnie i oby wyciągneli konsekwencje

Chiny nie pozostają dłużne:

Cytat:
Chińskie ministerstwo handlu poinformowało we wtorek po północy czasu lokalnego, że chińskie firmy przestały kupować produkty rolne z USA. Pekin nie wyklucza także nałożenia ceł importowych na amerykańskie produkty rolne, które zostały kupione po 3 sierpnia.

www.bankier.pl/wiadomosc/Minis...

Ciś mi się wydaje, że jutro z przytupem rozpoczniemy korektę na SP500. Linia szyji trzeszczy dzisiaj.

Jeśli się nie pomyliłem to do końca roku muszą wykupić obligacji za ponad 300 mln notowanych na Catalyst. Z tego w sierpniu 172 mln.

We wrześniu ma przylecieć Donald, może przywiezie ze sobą walizki Washingtonów Think

3k na zamkniecie tygodnia na SP 500, gdzie to doleci ?

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 18 sierpnia 2019 20:50:13
Liczba wpisów: 214
[0,06% wszystkich postów / 0,67 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,358 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d