X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

11 bit studios: Liczymy, że 2018 r. będzie rekordowy, jeśli chodzi o przychody i będzie dla nas kolejnym kamieniem milowym

Opublikowano: 2017-12-15 11:25:40

Omawiane walory:

11 bit studios liczy, że dzięki premierom Frostpunk i dwóch projektów wydawniczych przyszły rok będzie rekordowy, poinformował prezes Grzegorz Miechowski.

– Liczymy, że 2018 r. będzie rekordowy jeśli chodzi o przychody i będzie dla nas kolejnym kamieniem milowym. Najważniejsza sprawa na 2018 to oczywiście Frostpunk. Sądzimy, że ma większy potencjał komercyjny niż ‚This War of Mine’ (TWoM) – powiedział Miechowski podczas prezentacji Vestor Games.

>> Perspektywy przed EURUSD – bezpłatny raport >>

Wskazał, że od września na Steam znajduje się „wishlist” gry, gdzie zapisało się „dużo ponad 100 tys.” graczy. Prezes powtórzył, że premiera „Frostpunk” odbędzie się w I kwartale 2018 r.

– Realizujemy ten projekt w modelu, który pozwoli na dużą monetyzację po premierze, czyli będą kolejne dodatki, DLC do ‚Frostpunk’. Koszty gry wyniosą ponad 10 mln zł z marketingiem, który szacujemy na ok. 2,5 mln zł. Ponadto szykujemy przyszłoroczne premiery 2 gier w ramach naszego wydawnictwa (‚Moonlighter’, ‚Children of Morta’). Wydawanie gier powinno mieć coraz większy udział w naszych przychodach wobec ok. 15 proc. obecnie – wskazał Miechowski.

Zaznaczył, że to nie koniec wspierania „TWoM”. Wyszło już „TWoM Stories” i w 2018 r. ukażą się 2 nowe dodatki w ramach tej serii.

– Ściągamy do tego projektu znane osoby i wierzymy w potencjał tej serii – podsumował szef 11 bit studios.

11 bit studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

notowania

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o 11bit)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku