11 bit studios ujawniło datę premiery DLC do gry Moonlighter

Omawiane walory:

Dodatek do gry Moonlighter zatytułowany Between Dimensions zadebiutuje 23 lipca tego roku na platformie Steam.

(Fot. mat. prasowe)

Płatny dodatek Between Dimensions do gry Moonlighter zadebiutuje 23 lipca tego roku. Cena dodatku będzie wynosić 6,99 USD/EUR. Dodatek zadebiutuje na platformie Steam, a na konsolach zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

W dodatku gracze zmierza się z 10 unikatowymi typami przeciwników oraz 5 minibossami na terenie nowej lokacji. Dodatek zwiera również nowe typy broni, zbroi oraz pierścieni.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Moonlighter to stworzona przez niezależne, hiszpańskie studio Digital Sun Games osadzona w realiach fantasy, rougelike’owa gra RPG. 11 bit studios pełni rolę wydawcy. Na platformie Steam aż 80 proc. z ponad 4 tys. recenzji użytkowników jest pozytywnych. Natomiast na Metacritic.com wersja PC ma średnią ocen recenzentów 74/100, a średnia ocen użytkowników wynosi 7,5/10.

11 bit studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT 11bit, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR