ABC Data zmieniła nazwę na Vicis New Investments

Omawiane walory:

Sąd rejonowy zarejestrował zmiany statutu ABC Daty, które przewidują zmianę nazwy spółki na Vicis New Investments oraz zmianę przedmiotu działalności.

Fot. Fb/ABC Data

Zgodnie z nowym statutem spółka ma aż 19 przedmiotów działalności w tym m.in.: działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych; działalność centrów telefonicznych (call center); leasing finansowy; wynajem i dzierżawa samochodów osobowych, furgonetek, maszyn i urządzeń rolniczych, budowlanych, a także środków transportu lotniczego i wodnego.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Na początku lipca br. ABC Data zawarła z MCI.PrivateVentures Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym działającym na rzecz Subfunduszu MCI.EuroVentures 1.0, reprezentowanym przez MCI Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (MCI), ALSO Holding AG (inwestor) oraz Roseville Investments (BidCo) umowę sprzedaży przedsiębiorstwa emitenta na rzecz BidCo za 147,6 mln zł.

Vicis New Investments (dawniej ABC Data) jest notowany na GPW od 2010 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT abcdata, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR