CCC chce zmiany warunków emisji obligacji o wart. 210 mln zł

Omawiane walory:

CCC zwołało na 30 kwietnia br. zgromadzenia obligatariuszy obligacji serii 1/2018. Przedmiotem zgromadzenia obligatariuszy będzie zmiana (niekwalifikowanych) warunków emisji polegająca na zmianie parametrów obligacji.

ccc,obligacje, warunki

CCC chce zmiany warunków emisji obligacji o wart. 210 mln zł (Fot. CCC)

– Emitent działając na podstawie art. 50 ust. 1 pkt 1) i 3) oraz art. 51 ustawy z dnia 15 stycznia 2015 r. o obligacjach (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 483 ze zm.) (Ustawa o Obligacjach) oraz pkt 6.3. warunków emisji niniejszym z własnej inicjatywy zwołuje zgromadzenie obligatariuszy obligacji serii 1/2018 wyemitowanych przez emitenta w dniu 29 czerwca 2018 r. o łącznej wartości nominalnej 210.000.000 zł – czytamy w komunikacie.

Wcześniej spółka planowała zgromadzenie obligatariuszy obligacji serii 1/2018 na 15 kwietnia.

Obligacje serii 1/2018 zadebiutowały na rynku Catalyst 28 grudnia 2018 r. Jak wówczas podano, ich data wykupu to 29 czerwca 2021 r.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 5 844,7 mln zł w 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ccc, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Zielony piątek na giełdach, w grze KGHM i 11 bit studios

  Poprawa nastrojów na globalnych rynkach akcji, lepsze od oczekiwań dane makroekonomiczne z Chin i wyższy od prognoz wzrost gospodarczy w Polsce, to wszystko napędza piątkowe wzrosty cen akcji na GPW.

 • Rynki akcji w odwrocie, Neuca i Ronson rosną po wynikach Strach przed nową falą zachorowań na COVID19, tarcia na linii USA-Chiny i szef Fed wykluczający ujemne stopy procentowe - to trzy główne powody przeceny na otwarciu czwartkowej sesji na GPW. Byki jednak nie stoją jeszcze na przegranej pozycji.
 • Topnieje polska reprezentacja w indeksie MSCI Standard

  Wraz z końcem maja aż trzy polskie spółki pożegnają się z miejscem w indeksie MSCI Standard. Roszady obejmą też MSCI Small Cap, gdzie dwie kontrolowane przez Skarb Państwa spółki zostaną zastąpione przez Bank Handlowy i Ten Square Games.

 • GPW goni Europę, w centrum uwagi CCC, Global Cosmed i XTB Niespodziewany wzrost chińskiego eksportu, przyćmił fatalne dane z Europy, dając kolejną nadzieję na szybki powrót normalności po zakończeniu pandemii i wspierając nastroje na europejskich parkietach. Niestety, rano GPW negatywnie wyróżniała się na tle Europy. Jest jednak szansa, że w kolejnych godzinach warszawskie indeksy nadrobią dystans.
 • EuroRating zmienił perspektywę ratingu kredytowego CCC z negatywnej na stabilną

  Agencja ratingowa EuroRating zmieniła perspektywę ratingu kredytowego nadanego spółce CCC z negatywnej na stabilną. Sam rating został utrzymany na dotychczasowym poziomie B+. Korekta ma związek z przeprowadzoną emisją nowych akcji, zawartym porozumieniem z wierzycielami oraz z ponownym otwarciem galerii handlowych.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR