StockWatch.pl

CD Projekt ocenia początek GOG Galaxy 2.0 jako bardzo obiecujący

Omawiane walory:

CD Projekt ocenia, że początek GOG Galaxy 2.0 jest bardzo obiecujący, poinformował prezes Adam Kiciński. W jego ocenie, jeżeli gracze zaakceptują to rozwiązanie, przełoży się to na korzyści dla grupy.

Fot. goggalaxy.com

– GOG Galaxy 2.0 nie konkuruje z innymi platformami. Wystarczy, że gracz tylko raz się złączy. Galaxy 2.0 ma głęboki sens dla graczy – daje szansę zunifikowania listy swoich gier i możliwość widzenia, w co grają znajomi. Teraz to jest rozproszone. Jeśli graczom się spodoba, będziemy mieli dużo użytkowników, a to przełoży się na korzyści dla grupy, Cyberpunk, Gwinta i kolejnych własnych produktów – powiedział Kiciński podczas spotkania z dziennikarzami.

>> >> Cyber odliczanie – omówienie sprawozdania finansowego CD Projektu za 1 kw. 2019 r.

– Początek jest bardzo obiecujący – pierwsze reakcje serwisów growych na zamkniętą betę bardzo dobre. Inne platformy nie muszą się zgadzać, aby gracze podłączyli się do GOG. Zaczynamy od współpracy z Microsoft. Będą integracje oficjalne i poprzez społeczności. Ewentualne blokowanie GOG Galaxy 2.0 przez inne platformy wydaje się nielogiczne – dodał prezes.

Wcześniej CD Projekt podał, że rozpoczął beta testy GOG Galaxy 2.0, który ma połączyć gry użytkownika z różnych platform w jedną listę i wszystkich przyjaciół w jednej aplikacji. Po połączeniu GOG Galaxy 2.0 z innymi platformami, aplikacja zaimportuje wszystkie gry do jednej biblioteki. Użytkownik będzie mieć podgląd aktywności znajomych z połączonych platform i widzieć ich status online z ochroną danych.

CD Projekt liczy, że GOG Galaxy 2.0 będzie zwiększał sprzedaż GOG przy wzroście użytkowników platformy, poinformował wówczas prezes Adam Kiciński.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad „Cyberpunk 2077”.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CDPROJEKT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR