CD Projekt przełożył cyberpunkowy event z powodu napiętej sytuacji w USA

Omawiane walory:

Night City Wire poświęcone grze Cyberpunk 2077 odbędzie się 25 czerwca, a nie jak pierwotnie planowano 11 czerwca. Studio przesunęło event z uwagi na falę protestów w Stanach Zjednoczonych po śmierci George'a Floyda.

cd projekt, cyberpunk, event, gaming

CD Projekt przełożył wydarzenie Night City Wire na 25 czerwca

Studio ogłosiło na Twitterze, że event odbędzie się 25 czerwca. Przyczyną przesunięcia eventu jest sytuacja w Stanach Zjednoczonych związana ze śmiercią George’a Floyda. Deweloperzy poinformowali, że „obecnie toczą się ważniejsze dyskusje” i zdecydowanie „sprzeciwiają się rasizmowi, nietolerancji i przemocy”.

Organizowane przez CD Projekt Night City Wire ma być zastępstwem dla odwołanych z powodu pandemii targów E3 w Los Angeles. To największe targi branży gamingowej na świecie, więc obecność CD Projektu i prezentacja Cyberpunka 2077 byłaby jedną z głównych atrakcji. To właśnie na tych targach studio w zeszłym roku ogłosiło współpracę z Keanu Reevesem.

CYBERPUNK,TARGI,E3

Popularność hasła Cyberpunk 2077 na świecie w wyszukiwarce Google. Źródło: Google Trends.

W związku z trwającą pandemią wszelkie targi zostały odwołane, dlatego nie dziwi decyzja o organizacji własnego wydarzenia. Do premiery gry 17  września czasu zostało niewiele. O samym wydarzeniu niestety wiadomo niewiele. Prawdopodobnie w transmisji na żywo twórcy pokażą nowy film prezentujący grę. Być może nawet pokazany zostanie gameplay ogrywany na żywo przez twórców. Wiadomo natomiast, że tuż przed prezentacją w dniach 18-24 czerwca odbędą się sesje dla dziennikarzy, w trakcie których branżowe media własnoręcznie sprawdzą Cyberpunka 2077.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad „Cyberpunk 2077”.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CDPROJEKT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR