CD Projekt przełożył wydanie łatki do Cyberunka na II połowę marca

Omawiane walory:
CD Projekt przesunął termin wypuszczenia Patcha 1.2 do gry Cyberunk 2077 na drugą połowę marca z planowanego terminu lutowego. Spółka tłumaczy, że ze względu na niedawny cyberatak na infrastrukturę spółki prace potrwają dłużej niż początkowo planowano.
cyberpunk2077,cdprojekt,gry,patch

CD Projekt zapowiada przesunięcie Patcha 1.2 do ‚Cyberunk 2077’ na II poł. marca

– Choć bardzo pragnęliśmy opublikować Patch 1.2 do ‚Cyberpunka 2077’ w czasie, w jakim zapowiadaliśmy wcześniej, niedawny cyberatak na infrastrukturę IT studia i rozległy zakres aktualizacji oznaczają, że tak niestety się nie stanie – będziemy potrzebować więcej czasu – czytamy na profilu spółki na Twitterze.

– Nasz cel dla Patcha 1.2 sięga wyżej niż którekolwiek z poprzednich aktualizacji. Pracujemy nad licznymi usprawnieniami dotyczącymi ogólnej jakości oraz poprawkami i nadal musimy pracować, aby mieć pewność, że właśnie to otrzymacie. Mając to na względzie, celujemy w wypuszczenie Patcha w drugiej połowie marca – czytamy dalej.

>> POLECAMY: Jak inwestować na giełdzie (ze StockWatch.pl)?

CD Projekt zaraz po grudniowej premierze zapowiadał serię aktualizacji gry Cyberpunk 2077. W styczniu opublikował pierwszą łatkę (patch). Drugi patch był zapowiadano na luty. Mimo dotychczas wydanych łatek, oceny graczy nie poprawiły się. Na platformie Steam 78 proc. recenzji z 344 tys. jest pozytywna. Odsetek pozytywów jest o jedno oczko niższy niż przed publikacją pierwszej łatki.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin” oraz najnowsza superprodukcja „Cyberpunk 2077”.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o CDPROJEKT)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR