Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

CD Projekt szykuje mocny show na targi E3, Cyberpunk 2077 bardzo zaawansowany

Opublikowano: 2019-03-27 10:59:17

Omawiane walory:

CD Projekt zapowiada "mocny show" na czerwcowych targach E3 w Los Angeles. Spółka chce by było to najważniejsze wydarzenie w historii spółki. Prezes Adam Kiciński stwierdził również, że "Cyberpunk 2077" jest już "bardzo zaawansowany".

(Fot. CD Projekt/fb)

– Chcemy, żeby tegoroczne E3 były najważniejszymi targami w historii CD Projektu. Przygotowaliśmy naprawdę mocny show, żeby te targi były lepsze niż najważniejsze dotychczas dla nas w ub.r. – powiedział Kiciński podczas konferencji prasowej.

– Przygotowaliśmy niespodzianki, ale żadną z nich nie jest artystka pop – dodał prezes.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Wiceprezes ds. finansowych Piotr Nielubowicz wskazał, że CD Projekt „walczy o wolumen sprzedażowy” gry i to – według niego – jest fundamentalne dla marży.

– „Cyberpunk 2077” jest już bardzo zaawansowany – stwierdził Kiciński.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad „Cyberpunk 2077”.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o CDPROJEKT)

 • Draghi dał impuls do wzrostów na GPW, CD Projekt zawraca z okolic 200 zł

  Jedna sugestia cięcia stóp procentowych przez ECB, jaka popłynęła z ust Mario Draghiego wystarczyła, żeby poranne spadki na giełdach zamieniły się we wzrosty. Niepewność co do wyników posiedzenia Fed jednak stanowi poważną przeszkodę w drodze do silnych zwyżek. Na GPW w centrum uwagi m.in. CD Projekt i Elektrobudowa.

 • Cyberpunk 2077 podbił serca dziennikarzy na E3

  CD Projekt pod względem marketingowym zmiótł konkurencję na targach E3. Keanu Reeves, wcielający się w jedną z postaci, nowy trailer fabularny oraz zamknięty pokaz gry dla dziennikarzy przyczyniły się do sukcesu spółki w Los Angeles. Postanowiliśmy przyjrzeć się jakie wrażenia wynieśli dziennikarze z pokazu Cyberpunka 2077.

 • Spokojna sesja na GPW, w centrum uwagi spółki telekomunikacyjne

  Inwestorzy ponownie mocniej zainteresowali się spółkami telekomunikacyjnymi, które pozytywnie wyróżniają się na tle pozostających w miejscu warszawskich indeksów. Kontynuowana jest też realizacja zysków na akcjach CD Projekt.

 • Fala spadków na europejskich giełdach, czerwono na CD Projekcie i JSW

  W środę radość z oczekiwanych przyszłych obniżek stóp procentowych przez banki centralne ustąpiła miejsca obawom o eskalację wojny handlowej na linii USA-Chiny. Wyprzedażowa fala dotarła także do Warszawy, a WIG20 stracił dziś 0,6 proc.

 • Marcin Iwiński: Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedsprzedaży Cyberpunka 2077

  Marcin Iwiński w wywiadzie dla agencji Bloomberg co prawda nie podał żadnej konkretnej liczby, ale przyznał, że jest bardzo zadowolony z poziomu sprzedaży preorderów gry Cyberpunk 2077. Tytuł od trzech dni zajmuje pierwsze miejsce na liście Steam Global Bestsellers.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku