CD Projekt wyda grę karcianą w uniwersum Cyberpunka 2077

Omawiane walory:

CD Projekt we współpracy z firmą CMON wyda grę Cyberpunk 2077 - Afterlife: The Card Game. Karcianka trafi do sprzedaży w 2020 r.

(Fot. CD Projekt)

CD Projekt nawiązał współpracę z firmą CMON, która specjalizuje się w grach stołowych. Owocem tej współpracy będzie gra karciana Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game.

Karcianka nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Na ten moment wiadomo jedynie, że firma celuje w 2020 r. Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 w wersji na komputery osobiste i konsole Play Station 4 i Xbox One ujrzy światło dzienne 16 kwietnia 2020 r.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Gracze wcielą się w rolę fixera, czyli handlarzy informacją w Night City. Ich zadaniem będzie rekrutacja cyberpunków, wysyłanie ich na misję oraz zapewnienie jak najlepszego ekwipunku.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad „Cyberpunk 2077”.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CDPROJEKT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR