Cyberpunk 2077 będzie na targach E3 2019

Omawiane walory:

Twórcy gry Cyberpunk 2077 oficjalnie potwierdzili obecność na targach E3 w Los Angeles. Eksperci po cichu liczą, że CD Projekt skorzysta z okazji i pchnie kampanię marketingową na wyższy poziom, publikując datę premiery gry. 

(Fot. screenshot z gameplay Cyberpunk 2077)

Inwestorzy i fani gry na całym świecie przebierają nogami w oczekiwaniu na kolejne informacje i materiały na temat gry Cyberpunk 2077. Wszystko wskazuje na to, że najbliższą okazją do prezentacji postępów w produkcji będą czerwcowe targi E3 2019 w Los Angeles. Twórcy gry poprzez oficjalny twitterowy profil Cyberpunka potwierdzili swoją obecność na imprezie.

Co ciekawe, na oficjalnej liście wystawców nie znajdziemy pozycji „CD Projekt”. Studio tym razem umieściło na niej Cyberpunka.

Targi E3 to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży gier na świecie. W tym roku odbędą się one dniach 11-13 czerwca. Co roku na imprezie pojawiają się niemal wszystkie liczące się studia. Prezentowane są gry, trailery oraz fragmenty rozgrywek. Przypomnijmy, że gwoździem programu ubiegłorocznej edycji była prezentacja pierwszego pełnego trailera Cyberpunka. Dodatkowo, za zamkniętymi drzwiami CD Projekt pokazywał blisko godzinny fragment rozgrywki dla wybranych osób.

Targi E3 2019 będą świetną okazją dla CD Projektu do zintensyfikowania kampanii promocyjnej. Eksperci nie wykluczają, że studio może „skraść show” podając datę oficjalnej premiery Cyberpunka. To byłoby wielkie wydarzenie, także dla kursu akcji, ponieważ każda wzmianka na temat produkcji przekłada się na dynamiczne wzrosty lub spadki notować CD Projektu.

– Targi E3 będą bardzo ważnym wydarzeniem w kampanii marketingowej Cyberpunka, która jak widzimy, już jakiś czas trwa. Spółka zapowiadała zresztą, że kampania będzie długa. Spodziewam się, że na imprezie E3 CD Projekt zakomunikuje coś ważnego. Czy będzie to tylko nowy gameplay, czy też data premiery, na tę chwilę ciężko powiedzieć. Ale bez wątpienia największe targi growe, to dobry moment, by ogłosić datę. – zaznacza w rozmowie z redakcją StockWatch.pl Piotr Bogusz, analityk DM mBanku.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Cyberpunk 2077 to największy projekt w historii CD Projektu. Gra szykowana jest w wersji na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Data premiery póki co jest owiana tajemnicą. Jednak większość ekspertów spodziewa się, że tytuł trafi do sprzedaży dopiero w 2020 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CDPROJEKT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR