StockWatch.pl

Cyberpunk 2077 odżył na Twitterze, a jego małe „beep” obiegło świat

Omawiane walory:

Twitterowy profil gry Cyberpunk 2077 przerwał kilkuletnią ciszę. Krótkie, ale wymowne "beep", fani i akcjonariusze CD Projektu odczytali, jako sygnał rozpoczęcia komunikacji na temat postępów w powstawaniu gry. 

Źródło: Twitter/CyberpunkGame

Po czteroletniej przerwie sygnał życia dał Cyberpunk Game, czyli oficjalny twitterowy profil gry Cyberpunk 2077, nad którą obecnie pracuje CD Projekt. Komunikat jest krótki, ale wymowny, nawiązuje do dźwięku uruchamianego komputera lub systemu.

Wpis odbił się szerokim echem wśród internautów, mediów branżowych i nie tylko. W ciągu godziny polubiono go blisko 5 tys. razy i udostępniono 2,4 tys. razy. Gra wzbudza wielkie emocje. Jeszcze w listopadzie inwestorzy i gracze żyli doniesieniami YouTubera YongYea na temat poślizgu w produkcji tytułu. Zarząd, choć nie odniósł się bezpośrednio do zarzutów, zaznaczył, że prace nad grą przebiegają bez problemu. Według deklaracji, zespół pracujący nad Cyberpunkiem w przeważającej części jest skompletowany. Główny zespół ma liczyć blisko 300 osób, a według słów przedstawicieli spółki rozbudowywać się będzie jeszcze o zespół testowy.

>> E-book: Analiza fundamentalna wg analityków StockWatch.pl Sprawdź

Warto odnotować, że dzisiejszy tweet ma jeszcze jeden symboliczny wymiar. Dokładnie 5 lat temu (10 stycznia 2013 r.) do sieci trafił oficjalny teaser promujący grę. Od premiery blisko 2,5-minutowy film na całym świecie obejrzano już niemal 11,5 mln razy. >> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom CD Projektu

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CDPROJEKT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com