Część wierzycieli Action wycofała swoje propozycje układowe

Omawiane walory:

Wierzyciele Action stanowiący powyżej 30 proc. uprawnionych do głosowania złożyli w sądzie oświadczenia o wycofaniu uprzednio złożonych propozycji układowych z 28 września 2018 r.

(Fot. spółka)

– Zarząd Action w restrukturyzacji informuje, iż w dniu dzisiejszym emitent powziął informację o złożeniu w Sądzie przez wierzycieli stanowiących powyżej 30 proc. uprawnionych do głosowania, oświadczenia o wycofaniu uprzednio złożonych propozycji układowych z dnia 28 września 2018 r. – czytamy w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

– Mając na uwadze powyższe, propozycje układowe złożone przez spółkę w Sądzie w dniu 7 sierpnia 2019 r. są jedynymi propozycjami jakie zostaną poddane pod głosowanie – podano także.

Wcześniej tj. 7 sierpnia Action złożył propozycje układowe w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych podając, że treść przedmiotowych propozycji układowych została uzgodniona z częścią wierzycieli oraz będą one wyłącznym przedmiotem głosowania nad układem.

Wcześniej tj. w maju br. Action zaprezentował projekt propozycji układowych, przygotowany na podstawie uzgodnień negocjacyjnych z wierzycielami.

Grupa kapitałowa Action skupia firmy działające w obszarze handlu i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2006 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT action, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR