ECC Games ustalił premierę gry Drift19 na 7 listopada

Omawiane walory:

Symulator kierowcy driftowego trafi na rynek 7 listopada br. W pierwszej kolejności gra zadebiutuje w wersji na PC. Cena gry w trybie sprzedaży early access została ustalona na około 25,99 USD. Spółka szacuje, że po tym okresie, w zależności od uwarunkowań rynkowych, może kosztować 35,99 USD.

 ECC Games, gry, drift19, premiera

Piotr Wątrucki, prezes ECC Games

– Drift19 to niewątpliwie nasz najambitniejszy dotychczas projekt, prace nad nim trwały ponad trzy lata. Przez ten czas dołożyliśmy wszelkich starań, aby oddać w ręce graczy wyjątkową produkcję, dopracowaną pod każdym względem. Wcześniej, tytuł sprawdziliśmy podczas beta testów, na wybranej grupie użytkowników. Na podstawie ich sugestii i ocen wdrożyliśmy konkretne usprawnienia, które w ich ocenie wymagały zmiany. Warto przypomnieć, że już od momentu publikacji pierwszych materiałów z gry, Drift19 cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy – pierwszy teaser został wyświetlony kilka milionów razy, a zapisy użytkowników, którzy zadeklarowali chęć zakupu gry, przekroczyły 95 tysięcy. – informuje Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

Marcin Prusaczyk, członek zarządu ECC Games dodał, że po premierze early access studio skupi się na ulepszaniu tytułu i dostarczaniu dodatków i funkcjonalności. >> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom ECC Games

– Planujemy 18 aktualizacji gry w pierwszym roku sprzedaży. Zaoferujemy graczom multiplayer – najbardziej rozwojowy element Drift19. Nasza gra ma „żyć” i stale się rozwijać. – informuje Marcin Prusaczyk, członek zarządu ECC Games.

Do prac nad grą spółka zaangażowała zawodowego kierowcę driftowego, wicemistrza ligi Drift Open w 2017 roku w klasyfikacji generalnej – Pawła Grosza, który zadbał o odwzorowanie fizyki jazdy w grze.

ECC Games to studio deweloperskie z Warszawy, które zajmuje się tworzeniem gier na platformy mobilne oraz PC. Na swoim koncie mają m.in. Car Mechanic Simulator w wersji dla iOS i Androida. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w lutym 2019 r. W poniedziałek około 15:00 kurs akcji spółki rośnie o 2 proc. do 4,08 zł. Notowaniom do wyrównania historycznego maksimum ustanowionego w ubiegłym tygodniu brakuje już tylko 10 groszy.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ECCGames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR