StockWatch.pl

ECC Games ustalił premierę gry Drift19 na 7 listopada

Omawiane walory:

Symulator kierowcy driftowego trafi na rynek 7 listopada br. W pierwszej kolejności gra zadebiutuje w wersji na PC. Cena gry w trybie sprzedaży early access została ustalona na około 25,99 USD. Spółka szacuje, że po tym okresie, w zależności od uwarunkowań rynkowych, może kosztować 35,99 USD.

 ECC Games, gry, drift19, premiera

Piotr Wątrucki, prezes ECC Games

– Drift19 to niewątpliwie nasz najambitniejszy dotychczas projekt, prace nad nim trwały ponad trzy lata. Przez ten czas dołożyliśmy wszelkich starań, aby oddać w ręce graczy wyjątkową produkcję, dopracowaną pod każdym względem. Wcześniej, tytuł sprawdziliśmy podczas beta testów, na wybranej grupie użytkowników. Na podstawie ich sugestii i ocen wdrożyliśmy konkretne usprawnienia, które w ich ocenie wymagały zmiany. Warto przypomnieć, że już od momentu publikacji pierwszych materiałów z gry, Drift19 cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy – pierwszy teaser został wyświetlony kilka milionów razy, a zapisy użytkowników, którzy zadeklarowali chęć zakupu gry, przekroczyły 95 tysięcy. – informuje Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

Marcin Prusaczyk, członek zarządu ECC Games dodał, że po premierze early access studio skupi się na ulepszaniu tytułu i dostarczaniu dodatków i funkcjonalności. >> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom ECC Games

– Planujemy 18 aktualizacji gry w pierwszym roku sprzedaży. Zaoferujemy graczom multiplayer – najbardziej rozwojowy element Drift19. Nasza gra ma „żyć” i stale się rozwijać. – informuje Marcin Prusaczyk, członek zarządu ECC Games.

Do prac nad grą spółka zaangażowała zawodowego kierowcę driftowego, wicemistrza ligi Drift Open w 2017 roku w klasyfikacji generalnej – Pawła Grosza, który zadbał o odwzorowanie fizyki jazdy w grze.

ECC Games to studio deweloperskie z Warszawy, które zajmuje się tworzeniem gier na platformy mobilne oraz PC. Na swoim koncie mają m.in. Car Mechanic Simulator w wersji dla iOS i Androida. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w lutym 2019 r. W poniedziałek około 15:00 kurs akcji spółki rośnie o 2 proc. do 4,08 zł. Notowaniom do wyrównania historycznego maksimum ustanowionego w ubiegłym tygodniu brakuje już tylko 10 groszy.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ECCGames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • 5 najważniejszych premier giełdowych producentów gier w 2019 r.

  Przed nami najgorętszy okres premier na rynku gier. Jeszcze w tym roku giełdowe studia wydadzą ok. 30 tytułów. StockWatch.pl sprawdził, wobec których gier eksperci i inwestorzy mają największe oczekiwania. 

 • 7 spółek z GPW otrzyma blisko 30 mln zł dofinansowania z programu GameINN

  Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu sektorowego GameINN wybrało 27 projektów do dofinansowania na łączną kwotę 104,65 mln zł. Na dotację załapało się 7 spółek notowanych na GPW.

 • ECC Games zamknął I półrocze na plusie. Drift19 na finalnym etapie

  ECC Games odnotowało w pierwszym półroczu 2019 roku blisko 2,2 mln zł przychodów netto. To wynik o 0,9 mln zł lepszy w porównaniu do osiągniętych przychodów rok wcześniej. Zysk netto w ostatnim półroczu wyniósł 0,46 mln zł. Spółka kończy prace nad najważniejszym tegorocznym projektem – Drift19. Wkrótce zostanie ogłoszona data premiery gry.

 • ECC Games rozpoczął soft launch gry Ultimate Fishing Simulator 2019

  ECC Games rozpoczął soft launch gry Ultimate Fishing Simulator 2019 na platformie Android. Spółka chce przetestować tytuł na wybranych rynkach, dostosować go do wymagań użytkowników i ułożyć odpowiedni model monetyzacji.

 • Rynek główny GPW od ośmiu miesięcy nie odnotował ani jednego IPO

  Wartość pierwotnych ofert publicznych przeprowadzonych na europejskich giełdach w I kw. 2019 r. wyniosła rekordowo niskie 0,7 mld euro - to spadek o 95 proc. w skali roku (13,1 mld euro). W Warszawie odnotowano zaledwie 3 IPO, wszystkie na alternatywnym rynku NewConnect, ich łączna wartość wyniosła 3 mln euro. Oznacza to już drugi kwartał z rzędu bez debiutu na rynku głównym GPW (nie licząc przenosin z NewConnect), wynika z raportu IPO Watch Europe przygotowanego przez firmę doradczą PwC.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR