ECC Games: Gra Drift21 zadebiutuje na Steamie w trybie early access 7 maja

Omawiane walory:

ECC Games zaplanował rozpoczęcie sprzedaży gry "Drift21" w trybie wczesnego dostępu (early access) na platformie Steam na 7 maja 2020 r.

ECCGames,drift,gra, premiera

fot. ECC Games

– Projekt jest praktycznie gotowy, pracujemy nad ostatnimi szlifami. Wyścigi driftowe są dziś uważane za najszybciej rozwijający się sport motorowy na świecie. Mamy nadzieję, że nasza propozycja, w której gracz zasiądzie za kierownicą własnego sportowego samochodu i zmierzy się z przeciwnikami na legendarnych japońskich torach EBISU, zyska zainteresowanie wielu fanów driftu oraz szybkiej jazdy – powiedział prezes Piotr Wątrucki.

Cenę gry ustalono na 24,99 USD, 22,49 GBP, 24,99 euro.

W momencie premiery „Drift21” będzie oferował m.in. warsztat do budowy driftowozu, lakiernię, tryb ćwiczeń, który pozwoli podszlifować umiejętności driftu oraz wiele wyzwań w różnych trybach rozgrywki. W celu podniesienia realizmu w grze i przychodów z jej sprzedaży, ECC Games pozyskało licencje na korzystanie w projekcie ze znaków towarowych jednych z najbardziej rozpoznawalnych samochodów w świecie driftingu: Nissan, Mazda, Subaru i BMW.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

– Sukcesywnie staramy się dostarczać rozwiązania, które wpływają pozytywnie na rozwój produkcji i zapewniają rozrywkę na naprawdę wysokim poziomie. We wrześniu ubiegłego roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Ecumaster, która wspiera działania w zakresie tuningu samochodów dostępnych w grze. Ściśle współpracujemy też z Pawłem Groszem z teamu Drift Patriot, wicemistrzem serii Drift Open 2017. Po uruchomieniu early access nasz zespół będzie regularnie dodawać do gry nowe tryby rozgrywki, kolejne modele samochodów oraz torów wyścigowych. W oparciu o opinie i sugestie graczy, będziemy udoskonalać kluczowe funkcje w grze – dodał Wątrucki.

Wydawcą „Drift21” jest jeden należące do koncernu Digital Bros – 505 Games. Firma wydaje produkcje na wiodące platformy sprzętowe, a także na urządzenia mobilne i przenośne konsole. ECC Games zakłada, że dzięki współpracy z globalnym partnerem, przy jednoczesnym wsparciu marketingowym ze strony PlayWay-a, „Drift21” dotrze do szerszej grupy odbiorców, co może przełożyć się na wyniki sprzedaży produkcji.

– Pod szyldem 505 Games zostały wydane gry znane na całym świecie i sprzedane w milionach sztuk. Liczymy, że bazując na naszych wspólnych doświadczeniach, Drift21 dostarczy oczekiwanej satysfakcji graczom, a nam przyniesie zadowalające wyniki sprzedaży produkcji – powiedział prezes ECC Games.

ECC Games to studio deweloperskie z Warszawy, które zajmuje się tworzeniem gier na platformy mobilne oraz PC. Na swoim koncie mają m.in. „Car Mechanic Simulator” w wersji dla iOS i Androida. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w lutym 2019 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT ECCGames, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ
 • Orlen i PZU lokomotywami indeksu WIG20, w tle dane z rynku pracy w USA

  Inwestorzy odstawili na bok wszelkie rozterki związane z gospodarczymi skutkami pandemii koronawirusa, dalej żyjąc nadziejami na przyszłe szybkie wyjście z recesji, skupiając się jednocześnie na spółkach technologicznych, dla których pandemia otworzyła wrota do dalszego wzrostu. Nawet dzisiejsze tragiczne dane z amerykańskiego rynku pracy prawdopodobnie nie pozbawią ich dobrych humorów.

 • Kraksa na kursie ECC Games po premierze DRIFT21

  W czwartek na platformie Steam w trybie wczesnego dostępu zadebiutowała flagowa produkcja ECC Games. Niestety, póki co DRIFT21 zbiera mieszane oceny, przez co kurs akcji spółki na NewConnect spada momentami o ponad 30 proc.

 • 6 giełdowych producentów gier z najciekawszymi premierami na 2020 rok

  Hossa wśród producentów gier wideo trwa w najlepsze, a nowe rekordy dosłownie wiszą w powietrzu. Według wyliczeń StockWatch.pl, w 2020 r. polskie studia planują wypuścić na rynek kilkaset tytułów. Wśród nich jest kilka produkcji, które będą budzić olbrzymie emocje wśród inwestorów.

 • ECC Games podpisała umowę ze znanym globalnym wydawcą 505 Games

  ECC Games podpisał z 505 Games umowę wydawniczą wraz z udzieleniem licencji wyłącznej na wydanie gry "Drift 20" na komputery PC konsole do gier oraz na urządzenia mobilne na terytorium całego świata.

 • ECC Games przemianował DRIFT19 na DRIFT20

  Producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych wczoraj odwołał premierę Drift19, a dziś zdecydował o zmianie nazwy gry na Drift20. Spółka podała, że zarząd prowadzi negocjacje z zagranicznym wydawcą.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR