Forever Entertainment ma umowę ze Square Enix Japan na kilka remake’ów gier

Omawiane walory:

Forever Entertainment ma umowę ze Square Enix Japan na stworzenie i wydanie kilku remake'ów gier opartych o jedno IP. Kurs akcji spółki rośnie w poniedziałek po południu o prawie 14 proc.

Fot. twitter/Forever Entertainment

– Celem umowy jest stworzenie i wydanie kilku remake’ów gier opartych o jedno IP posiadane przez Square Enix Japan. Nazwa tego IP zostanie podana do publicznej wiadomości osobnym raportem z chwilą rozpoczęcia światowej akcji marketingowej. Remake’i wszystkich gier będą zawierały nową oprawę graficzną, ale rozgrywka i scenariusz pozostaną zgodne z oryginalną wersją – czytamy w komunikacie.

Za swój udział w projekcie Forever Entertainment otrzyma znaczącą część przychodu (ponad 50 proc.) z każdego sprzedanego egzemplarza gry na wszystkich platformach.

– Pozyskiwanie klasycznych IP i tworzenie na ich podstawie nowych produkcji lub remake’ów to jeden z istotnych kierunków rozwoju spółki, którego skuteczność została potwierdzona sukcesem ‚Panzer Dragoon: Remake’. Spółka pokryje koszty związane z realizacją powyższej umowy ze środków własnych – czytamy także.

Forever Entertainment jest notowanym na NewConnect producentem i wydawcą gier komputerowych zarówno w formie elektronicznej poprzez wszystkie popularne platformy gamingowe oraz w formie pudełkowej, tj. zestawów kolekcjonerskich.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o foreveren)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR