Mar 09 2021

Gaming na Giełdzie VI: seria czatów inwestorskich i konferencja finałowa

W tym roku cykliczna konferencja Gaming na Giełdzie rozszerza się. Tradycyjną formułę uzupełni cykl czatów inwestorskich z przedstawicielami spółek gamingowych, który będzie odbywał się od połowy marca do końca kwietnia w StockWatch.pl. W spotkaniach udział wezmą prezesi spółek notowanych na Rynku Głównym, NewConnect oraz firm które wkrótce mogą zadebiutować na giełdzie. Przedstawiciele firm omówią wyniki finansowe i aktualne plany biznesowe, a także odpowiedzą na pytania nurtujące inwestorów.

Serię zamknie konferencja finałowa online, która odbędzie się w pierwszej połowie maja. Przedstawiciele branży wezmą udział w czterech merytorycznych panelach dyskusyjnych, gdzie pochylą się nad kolejnym ważnym zagadnieniem. Zarówno temat przewodni, prelegenci, jak i panele zostaną ujawnione już wkrótce. Konferencja będzie transmitowana na żywo na stronach www.stockwatch.pl i www.gpw.pl oraz na kanałach Facebook i YouTube organizatorów.

Celem konferencji jest dalsza edukacja środowiska inwestorskiego w zakresie tematyki gier wideo, która została zapoczątkowana w poprzednich wydarzeniach z serii Gaming na Giełdzie. Skierowana jest przede wszystkim do inwestorów, ale także do przedstawicieli branży, prasy oraz wszystkich entuzjastów gier.

Organizatorami projektu są portale StockWatch.pl i PolskiGamedev.pl, agencja PR Strict Minds oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czaty inwestorskie:

Udział w serii czatów potwierdziły spółki: CD Projekt, Creepy Jar, Ten Square Games, Bloober Team, Forever Entertainment, Moonlit, PlayWay, Duality Games, Image Power, Untold Tales, Game Island, Two Horizons, T-Bull, Boombit, Simteract, Wooden Alien, BTC Studios, Far From Home, Oxygen, Klabater, Games Operators, Kool2Play, Starward Industries, Qubic Games, All in! Games, 11 bit studios, Draw Distance, People Can Fly, Vivid Games i Unseen Silence.

O terminach będziemy informować na bieżąco.

16 marca | 11:00 – czat z Wojciechem Kaszyckim, członkiem zarządu BTC Studios SA – ➡ link

18 marca | 11:00 – czat z Michałem Ojrzyńskim, prezesem zarządu Game Island SA – ➡ link

⏱ 22 marca | 17:30 – czat ze Zbigniewem Dębickim – prezesem zarządu Forever Entertainment SA ➡ link

23 marca | 11:00 – czat z Michałem Gembickim i Robertem Wesołowskim – założycielami i przedstawicielami Klabater SA ➡ link

26 marca | 11:00 – czat z Jakubem Wolffem, prezesem spółki Two Horizons z Grupy The Dust ➡ link

30 marca | 11:00 – czat z prezesem Creepy Jar Krzysztofem Kwiatkiem i członkiem zarządu Krzysztofem Sałkiem ➡ link

31 marca | 11:00 – czat z Michałem Mielcarkiem, prezesem zarządu Draw Distance  ➡ link

6 kwietnia | 11:00 – czat z prezesem zarządu Image Power SA, Pawłem Graniakiem ➡ link

7 kwietnia | 11:00 – czat z Piotrem Babieno, prezesem zarządu Bloober Team SA ➡ link

8 kwietnia | 16:00 – czat z zarządem Games Operators SA ➡ link

9 kwietnia | 11:00 – czat z Markiem Markuszewskim, prezesem zarządu i Dawidem Sękowskim, dyrektorem operacyjnym Starward Industries SA ➡ link

12 kwietnia | 11:00 – czat inwestorski z Jarosławem Wojczakowskim – prezesem Vivid Games ➡ link

13 kwietnia | 12:00 – czat inwestorski z Tomaszem Strzałkowskim, prezesem i Piotrem Strzałkowskim, wiceprezesem Duality SA➡ link

Organizatorzy:

Patroni medialni:

Kontakt:

Łukasz Konopko lukasz.konopko@stockwatch.pl

Sylwia Borowska s.borowska@strictminds.com


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR